Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit csináljak ha már kész...

Mit csináljak ha már kész idegroncs leszek ettől?

Figyelt kérdés
Egyetemista vagyok, kollegiumban lakok suli mellett sokat dolgozok mert magamat tartom el. A kollégiumban szobatarsaim de még a mellettem levő szobaban lakók is nagyon hangosak. Minden este 2 kor alszom el, mert egyrészt hangosak másreszt szobatársaim meg a villanyt is égve hagyjak addig. Még vizsgaidőszakban is végig bent vannak pedig azt hittem akkor kipihenhetem magam mivel munka miatt én úgyis bent vagyok. Már többször szóltam nekik de mondják h oksa lekapcsopjak de utána mintha elfelejtenék. Egyszerűen nem tudom mit tegyek már olyan mintha direkt csinálnák. De én közben a nulla pihenéssel a sok munkával és tanulással idegroncs leszek.

2015. dec. 14. 01:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor mennyire orulok, hogy egyedul lakok a koliszobamban. Amugy nem nagyon lehet mast csinalni, max kersz egy masik szobat.
2015. dec. 14. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Tele van mind:( max cserelni lehet de ott se tudhatom milyenek lesznek :S
2015. dec. 14. 01:34
 3/11 anonim ***** válasza:
Valahogy oldd meg a cserét, sok lehetőséged nincs. Sok a bunkó az egyetemeken, meg kell találnod azt a párat, aki nem az. Tudom nem egyszerű, mert én is hasonló helyzetben voltam, de már jobb egy kicsit. Biztos van olyan ember, akit a hangosságáért akarnak kitenni valahonnan, vele cserélj helyet.
2015. dec. 14. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 bandi6891 ***** válasza:

Mivel komoly a gond ezért ne a kifogásokat keresd(Addig cserélj szobát amíg olyanokba nem botlasz akik vagy tekintettel vannak rád vagy nem ilyen aktívak).


Nem tudom mennyit lehet cserélni,de szerintem ha látják hogy a végét járod a türelmednek csak segíteni fognak nem?Már szerintem az is plusz pont hogy magadra dolgozol.Ha jól tanulsz meg pláne.

2015. dec. 14. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Igen az lesz, koszi!:) már csak egy szemesztert kell kibirnom szeptemberben osszekoltozunk baratommal:)
2015. dec. 14. 07:03
 6/11 anonim ***** válasza:
De te így nem tudsz felállni és lekapcsolni a villanyt pl? Meg használhatsz füldugót is, befordulsz a fal fele, telefont a fejed közelébe teszed, hogy halld az ébresztőt és hali.
2015. dec. 14. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
De a hangokat meg megoldom, villanyt ha leoltanam felkapcsolnak.. sajnos pont az zavar munkam miatt fokent nagyon erzekeny a szemem mert gep elott ulok es legkisebb feny is zavar:/
2015. dec. 14. 09:29
 8/11 anonim ***** válasza:
Szemtakaró, most komolyan. :)
2015. dec. 17. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Költözz az első válaszolóhoz! Ő úgyis egyedül lakik ;)
2015. dec. 22. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Megmondod nekik hogy fejezzék mert, mert nyakláncot fűzöl a fülükből ;) Én így kordában tudom tartani a koli társaim..Habár..Ők nagyon félnek tőlem :)
2016. jan. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!