Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Iszákos kötekedős szomszédnéni...

Iszákos kötekedős szomszédnénit, hogy lehet leépíteni?

Figyelt kérdés
Egyszerűen unom az utálatos cefreszagú képét. közvetlen szomszéd panelban. Legszívesebben lelökném a lépcsőn.

2016. szept. 4. 14:38
 1/10 anonim ***** válasza:
76%

Ha nálad kopog, ne engedd be.

Ha összefutsz vele, ne reagálj a marhaságaira, hanem nagyvonalú, frappáns válaszokkal zárd rövidre a témát. Ezek egy részét előre is ki lehet találni, úgy könnyebb éles helyzetben elsütni.

Ha rád panaszkodik, gondold végig, van-e valami, amivel esetleg tényleg zavarod, és ha igen, azt próbáld minimalizálni.

2016. szept. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
53%
Toleranciával bárkit le lehet építeni.
2016. szept. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

átjön hőbörög, kioktat, hogy nem így meg úgy kéne főznöm ezt és azt. Múltkor beszóltam neki a lépcsőházban, mikor megjegyezte, hogy "kellemetlen" a gyümölcslevesem illata, miért nem főzök normális kaját?" rávágtam, hogy aki csak pálinkafőzéshez azaz ivásához ért, ne szóljon semmit.

Elvörösödött és bevágtatott a lakásába, de azóta is érdekes mód csikkek, és keserű likőrös üvegek landolnak az ajtónk előtt.. (saját lakás az övé és a miénk is, költözés mind2 részről kizárva)

2016. szept. 4. 14:44
 4/10 anonim ***** válasza:
38%
De most mit idegeled magadat ilyeneken, ránézel, nem szólsz semmit és mész a dolgodra. Túl sokat adsz mások szavára :D
2016. szept. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hozzám többé be nem tenné a lábát, az biztos. Az üvegeket, csikkeket szépen pakold vissza az ő ajtaja elé. Ha túllép egy határt, szólj a közös képviselőnek, hogy beszélgessen el vele. Ha vannak más szomszédok is, akiket zavar a vén szatyor, szóljatok inkább együtt.
2016. szept. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Add át neki az üzenetem hogy a szüleim nem azért rokkantak meg a TSZ-ben végzett rabszolgamunkában hogy aztán olyan országban éljünk ahol iszákos és kötekedős emberek zavarják mások életét. Hanem tegye magát hasznossá, van ott takarítani való, ablakmosás, lépcsőházi korlátok letörlése, stb., ha meg már nem képes rá akkor menjen haza és legyen csendben.

A gyümölcslevesed illata azért nem tetszett neki mert a cigifüstös kocsmában más illatokhoz szokhatott.

Ha munkában megfáradt vagy akkor tudom hogy nem könnyű védekezni az ilyenek ellen de nem lehetetlen. Voltak hasonló szomszédaim mert azt hitték hogy szellemi munkában kimerült diplomás vagyok aki úgysem mer visszaszólni. Nagyot tévedtek mert négyet is elüldöztem a társasházból és a többi szomszéd még hálás is lett érte.

2016. szept. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
"hogy "kellemetlen" a gyümölcslevesem illata, miért nem főzök normális kaját?"-nekem volt ilyen szomszédom és állandóan csak azt akarta elérni, hogy ugráltasson, magára húzzon, kattogj rajta. Mondd neki azt is, hogy teljesen más generáció vagytok, te dolgozol, hagyjon téged, mert fizikai energiád nincs rá, mint ahogyan neki sem volt a te korodban és legyen szíves ne rajtad szórakozzon, hanem inkább pasizzon be, mert ő is tudja, hogy az neki jót fog tenni.
2016. szept. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Mit nem adnék, ha csak a kajaszaggal kéne küzdenem. Örülnék neki, ha csak gyümölcsleves szaga lebegne be hozzám, nekem az alsó szomszédaim vad dohányosok. Néha annyira tolják, hogy kocsmaszagú lesz a hajam a saját lakásomban nemdohányzó létemre.


Szerintem kérdezd meg a nénit, hogy szeretné-e ha eladnád a lakásodat egy arab vagy indiai családnak, akik curry-vel meg mindenféle nagyon büdös fűszerekkel főznek és ráadásul baromi hangosak, továbbá a higiéniára sem nagyon ügyelnek.

2016. szept. 7. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Szemébe nézel, és "Kussoljon [X] néni!"


Ismételgesd amíg el nem éred a kívánt hatást.

2016. szept. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem is értem, hogy egy panelban miért kell haverkodni a szomszédokkal meg beengedni őket... Nem egy kollégiumban vagytok, külön lakásotok van, ha nem szimpatikus a szomszéd, akkor max. köszönsz neki, mikor a folyosón találkoztok és mész tovább a dolgodra. Ha nem érdekel, amit mond, akkor ne is hallgasd meg, csak simán menj tovább és éld az életed.
2017. szept. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!