Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mindennapos kerékpározás...

Mindennapos kerékpározás Budapest legendásan pocsék kerékpárútjain veszélybe sodorhatja a nemzőképességemet?

Figyelt kérdés
Van spéci nyergem prosztatavédő vájattal, de időnként akkora kátyúkba kényszerülök belehajtani, hogy nem sokat ér. Egyszer már meg is sérült belül valami, kicsit véres volt a spermám. Akkor leálltam 3 hétre, szerencsére meggyógyult. Nem szívesen állnék le a tekeréssel, sokkal hatákonyabb, egészségesebb, stb. így közlekedni, de ugyanakkor babát is szeretnénk!
2009. máj. 29. 10:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Maga a kerékpározás nem, sőt az útviszonyokhoz sincs köze, hanem a nem megfelelő nyereg az, amitől a helyedben aggódnék.
2009. máj. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A sérülés, amiről írtam, még a régi nyergemmel történt. A mostani nagyon kényelmes, szerintem ezzel a részével nincs gond, csak időnként akkorákat zökkenek a repedéseken, hogy elég fájdalmasan odaverem magam. Ez az, ami kicsit aggaszt.
2009. máj. 29. 14:18
 3/9 anonim ***** válasza:
74%
talán néha fel kéne emelni a seggedet a nyeregből
2009. máj. 30. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Kedves legutolsó, a lepontozást a stílusodnak köszönheted.
2009. máj. 30. 11:46
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok.

Az, hogy Neked kényelmes a nyereg nem biztos, hogy a heréknek az.

Ezzel kapcsolatban foglalkozott egy műsor is, nagyon oda kell figyelni, és gondosan megválasztani a nyerget.

De viszont arra meg tényleg figyelhetnél, hogy ha kátyúba mész, akkor felemelheted a feneked, ezzel segíthetsz a problémán.

2009. máj. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
78%

Utolsó vagyok, amúgy meg az első.

:-)


Én mindig hasznos válaszokat adok, csak van néhány idióta aki ezt nem értékeli. :D

2009. máj. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
80%

nem érdekel, akkor is ha felemeled a segged nem ütöd szét a golyóidat

ennyi

ha ezt magadtól nem tudod kitalálni, az téged minősít

2009. jún. 1. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ezt eddig is tudtam, okostojás. Ha te is mindennap bringáznál Budapest bármely kerékpárútján, tudnád, hogy ha minden kátyúnál felemelkednél, az egész utad egy folyamatos pattogás lenne. Úgy nem lehet haladni, egyébként észrevenni sem lehet minden kátyút. Na agyő.
2009. jún. 1. 18:57
 9/9 anonim ***** válasza:
Dehogy tudtad! :)
2016. szept. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!