Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ausztriában élők vagy ott...

Ausztriában élők vagy ott dolgozók! Milyen most Ausztriában a helyzet? Érdemes mostanában ott dolgozni? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Az ausztriaiak hogyan fogadják a jelenlegi helyzetben a magyarokat?


Amikor a menekültek elkezdtek áramlani, úgy hallottam, hogy voltak helyek Ausztriában, ahol a magyar dolgozókat sem nézték jó szemmel.


Most mi a helyzet ez ügyben? És a menekültekkel?


Tudom, hogy átfogó a kérdés, de ha lehet, kérlek, írjatok tapasztalatokat azzal kapcsolatban, hogy Ti mit láttok, milyen az élet, milyen a magyarok fogadtatása?


És az ottani "menekült helyzet" is érdekel.


Inkább érdekel az, amit Ti személyesen megtapasztaltatok, mint amit hírekként a média nyom.


Köszi!



2016. szept. 22. 13:28
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Amennyiben kérdésed van, tedd fel a gyakorin!


Amit csinálsz, az offolás.

2016. szept. 22. 22:56
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem változott volna a helyzet, bár én még csak 1,5 éve vagyok kint.

Menekültekkel egyetlen egyszer sem találkoztam. De természetesen az osztrákok is tisztában vannak vele hogy jönnek, de senkivel nem beszéltem a témáról részletesebben. Amikor otthon vagyok tőlem is kérdezik hogy mennyi menekült van, és hülyének néznek amikor azt mondom hogy egyet se láttam még :D

Bár nem a határ mentém lakom, de itt is sok a magyar, és nem fognak azért lenézni mert magyar vagy, csak normálisan kell viselkedni. Egyébként mindenféle náció van itt is a világból, főleg a nagyvárosokban. A multiknál kb a világ minden országából, amerikától kezdve kínáig mindenhonnan.

Ha valaki ismerkedik, barátai lesznek, és beilleszkedik teljesen élhető lesz számára az ország.

2016. okt. 22. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2016. okt. 25. 10:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!