Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Csúnyán elfajuló szomszédvita...

Csúnyán elfajuló szomszédvita esetén mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Szomszédasszonyommal egy olykor az ő kertjébe átmenő 4 hónapos kiscica és egy kerítésen kicsit köbérre duzzadt futónövény kapcsán hevesebb vita kerekedett. Én már egy szót sem szóltam amikor a szomszéd asszony még mindig fújta a magáét és megérkezett a férje.Kis Na,ő aztán olyan alpári, trágár mocskolódásba kezdett a 8 éves kislányom füle hallatára,hogy levegőt nem kaptam a döbbenettől.Kislányom sírt az ijedelem miatt. F...sz...ó román k-nak nevezett, egyéb kedvességek mellett és megfenyegetett,hogy a hajamnál rángat ki az utcára. Nem szeretném ezt következmények nélkül hagyni. Mit tehetek? Minek lenne értelme szerintetek? jelentsem fel becsületsértésért, fenyegetésért?Állítólag önbíráskodásért már elítétlék, vkinek a kezét törte el...

Köszönöm válaszaitokat!



2016. szept. 26. 01:53
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
A vadszöllővel nem ok nélkül van baja a szomszédodnak, ha a kerítés mellett van. Én is sokat mérgelődtem, amikor a szomszédom a kerítés mellé ültette. Nem győztem a hajtásait lemetszeni, és vigyázni, hogy véletlenül se maradjon egy sem a földön, mert mindenütt kihajtott. Néha ezzel volt tele a kukám. Okosabb, ha kiirtod.
2016. szept. 26. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Jelentsd fel a mocskott!
2016. szept. 26. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Okkal, vagy ok nélkül, igazából most lényegtelen, ilyen minősíthetetlen stílusban nem lehet viselkedni, a gyerekemet megrémítve, stb.
2016. szept. 26. 08:39
 14/19 A kérdező kommentje:
Semmi nem adhat okot ilyen alpári, agresszív viselkedésre, fenyegetőzésre. 160cm-es 54 kilós, egyedülálló anya vagyok 2 kislánnyal, könnyű a 90 kilós pasasnak fenyegetőzni. Én egy rossz szót nem mondtam, pedig gyakran üvöltenek gyerekeik,vagy ők a gyerekeikkel, vagy bömböltetik a zenét, úgy, hogy a szomszéd utcában is lehet hallani. Kultúráltan is meg lehet beszélni a problémákat. Én a mocskolódások után is csak annyit mondtam, hogy fékezze magát a gyerekek előtt és szégyen ahogy viselkedik.
2016. szept. 26. 10:29
 15/19 anonim ***** válasza:
A cicára vigyázz, simán megmérgezhetik. Nekünk is hasonló volt, hiába akartunk benti cicát a szomszéd miatt, nyáron teraszajtó-ablak nyitva, azon mindig kiszöktek. Miután már a 2. kiscicánkat mérgezte meg, mindenhova felraktunk nyitható szúnyoghálót, azon nem megy ki a cica, de jár a levegő.
2016. szept. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Első, először is veszélyeZtetése...másodszor az általad említett bűncselekményt vagy a kiskorú törvényes képviselője, vagy egy olyan személy követheti el, aki a kiskorút ráveszi valamely, a kiskorú számára veszélyes/ártalmas dologra.


Szóval ha lehet először írni tanulj meg, és ha ez sikerült, akkor se terjessz hülyeséget!

2016. szept. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Ennyiért semmit nem lehet tenni. Elmész a rendőrségre hogy a szomszéd csúnyán beszélt veled ,kiröhögnek és hazaküldenek. Meg egyből le is tagadná a dolgot,a felesége meg tanuskodna mellette,sőt azt mondanák te ordítoztál velük. Szóval egyelőre zárd el a macskát ,csinálj macskabiztos kerítést (megoldható) és ne beszélj velük, az utcára meg vigyél magaddal gázsprayt ha esetleg támadólag lépne fel a szomszéd akkor az lehiggasztja..
2016. szept. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Ha lehet, szerezz tanút, és a BÍRÓSÁGON tegyél feljelentést becsületsértés miatt. Ez az ő hatáskörük. Illletéket sajnos fizetni kell :(
2016. szept. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Hülye szomszédod van. Szerintem felejtsd el az egészet, hülye szomszédól félni kell. Amugy ez annyira kicsi dolog, hogy a rendőrségnek a nagyobbakra se jut ideje...
2016. szept. 30. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!