Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Csúnyán elfajuló szomszédvita...

Csúnyán elfajuló szomszédvita esetén mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Szomszédasszonyommal egy olykor az ő kertjébe átmenő 4 hónapos kiscica és egy kerítésen kicsit köbérre duzzadt futónövény kapcsán hevesebb vita kerekedett. Én már egy szót sem szóltam amikor a szomszéd asszony még mindig fújta a magáét és megérkezett a férje.Kis Na,ő aztán olyan alpári, trágár mocskolódásba kezdett a 8 éves kislányom füle hallatára,hogy levegőt nem kaptam a döbbenettől.Kislányom sírt az ijedelem miatt. F...sz...ó román k-nak nevezett, egyéb kedvességek mellett és megfenyegetett,hogy a hajamnál rángat ki az utcára. Nem szeretném ezt következmények nélkül hagyni. Mit tehetek? Minek lenne értelme szerintetek? jelentsem fel becsületsértésért, fenyegetésért?Állítólag önbíráskodásért már elítétlék, vkinek a kezét törte el...

Köszönöm válaszaitokat!



2016. szept. 26. 01:53
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
72%
Fenyegetésért és kiskorú veszélyesztetése miatt is feljelentheted.
2016. szept. 26. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem vigyázz a macskára, és ne lapátold át a futónövényt hozzájuk. Valószínűleg nem szeret titeket. Sokan vannak, akik nem csípik a romániaiakat. Legyetek kedvesek.
2016. szept. 26. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Jah, vagy akár alkalmazkodhat is. :)
2016. szept. 26. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
A kiskorú veszélyeztetése meg nem ez. Hanem mondjuk ha elviszi magával veszekedni.
2016. szept. 26. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Csak úgy mondom,hogy a saját kertünkben voltunk ahova bekiabált én nem vittem sehova a gyereket, a szomszéd és a mi udvarunk közt egy egysávos kisutca van az én saját kerítésemen nő a vadszőlő. Ugyan erdélyi születésű vagyok, de már óvodába is itt jártam. 33 éve itt élünk.
2016. szept. 26. 02:25
 6/19 A kérdező kommentje:

Nem lapátolom át a növényt hozzájuk és hogy vigyázzak egy macskára, nem köthetem meg, nem zárhatom be. A saját gyerekei hivogatták és játszottak a macskával. Ha pár siccel elkergetik és nem simogatják, játszanak a macskával, talán nem megy át hozzájuk. Okos, körültekintő hozzászólás volt, köszönöm!

Ezek után kedves tuti nem leszek velük, mert hozzájuk nem szólok, levegőnek fogom nézni őket.

2016. szept. 26. 02:33
 7/19 A kérdező kommentje:
Bocsánat az elütési hibákért, a telefonon olykor előfordul... És a szöveget sem lehet rendesen látni szerkesztés közben...
2016. szept. 26. 02:37
 8/19 anonim ***** válasza:
52%
Nem megoldható, hogy a cicus benti cica legyen?
2016. szept. 26. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
35%
A futónövény nem értem miért baj,ha a te kerítéseden fut,ráadásul egy kis utca is van köztetek..)?) A cicát meg nyugodtan tarthatod szobacicaként is,az enyém is úgy él. Nem kakil a szomszéd portájára,nem eszi meg a más állatai elöl a tàpot,ráadásul 0% az esélye,hogy elütik.
2016. szept. 26. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Kertes házban lakunk,terasz ajtó tavasztól-őszig sokat van nyitva. A gyerekeim is folyton kirohangálnak a kertbe,a kutyánk.is jön-megy nem megoldható, hogy zárjuk a macskát. Folyton lesi, mikor mehet ki...
2016. szept. 26. 07:21
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!