Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Nagymamámnál lakom most kis...

Nagymamámnál lakom most kis faluban, pont a vidék csendje miatt költöztem ide, szembeszomszéd viszont rendszeresen műanyagot tüzel, mit tegyek, hogy a nagymamámat se égessem be de a szomszéd is leálljon a mérgezéssel, mert én nem akarok rákos lenni?

Figyelt kérdés
2016. okt. 28. 12:45
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Nyilván rendőrt kell rá ilyenkor (azonnal) hívni, de ha megtudja ki volt itt bosszúhadjárat lesz belőle.

Azt is lehet, hogy esetleg a 120 kilómmal és egy vadászkéssel odaállok, a falhoz szorítom és megmondom neki, hogy Tata, vagy befejezi, vagy holnapra kifilézem.


Nem tudom, az ilyen parasztokkal nem igazán lehet mit kezdeni.

Ha meg itt rendőrt hívunk rá a nagyim életét fogja megkeseríteni.

2016. okt. 28. 12:46
 2/11 hollófernyiges ***** válasza:
100%
A vadászkés meg a rendőr előtt esetleg egy legyen szíves?
2016. okt. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Szerinted volna értelme? Az ilyenek még azt is kötekedésnek vennék ha meg utána hívjuk a rendőrt azonnal tudni fogja, hogy mi voltunk.
2016. okt. 28. 12:51
 4/11 anonim ***** válasza:
65%
Hiába fenyegeted, lehet, hogy megfagy, ha nem éget. Viszont az égetés se megoldás. Marad a feljelentés.
2016. okt. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Hívd rá a tűzoltókat, már persze ha szabadtéri tüzet rakott.
2016. okt. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Rendőrök nem sok mindent tudnak (vagy akarnak) tenni ilyen esetekben, van hogy ki se jönnek, mert fontosabb dolguk van. Az illetékes járási hivatalhoz fordulj, ők fognak végzést küldeni az illetőnek. És írhatsz a Levegő Munkacsoportnak is.
2016. okt. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Hívd rá a tűzoltókat és mondd nekik azt,hogy egy átutazó autós vagy aki aggódik a környék biztonságáért.Ez elég hihető ahhoz,hogy senki ne gyanakodjon rátok.A tűzoltók majd megálljt parancsolnak a tüzeskedő szomszédnak.
2016. okt. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
28%

A vidék csendje miatt héderelsz a nagyinál? Meg óccó is, ugye?

Kérdezd meg a nagyid véleményét. Biztos vagyok benne, hogy azt fogja mondani, hogy tűrd a helyzetet. Falun sok szegény ember él, tesz nagy ívben a te tüdődre, ha nem akar megfagyni azzal fűt, amit talál.

A nagyi meg szerintem azt akarja majd, hogy be hozd őt kellemetlen helyzetbe. Evvan, üdvözöllek a való világban!

Van szívod a bűzt, vagy keresel egy másik helyet, aki ingyen befogad.

2016. okt. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Arra se jön ki a rendőr ha a helyi kisebbség rézkábelekről égeti le a szigetelést rendszeresen ami km-ekre látszik..szóval semmit nem tudsz tenni az ég világon.


Ha fenyegetőzöl,késeléssel ijesztgeted , akkor téged visznek be, arra mindig akad kapacitás hidd el.

2016. nov. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hogy alakult a helyzet?
2022. ápr. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!