Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Nektek is van olyan szomszédot...

Nektek is van olyan szomszédotok, akivel utáljátok egymást, vagy ő téged?

Figyelt kérdés
2016. nov. 6. 13:18
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

banya alsó szómszéd.hagosan járunk...

panel basszus.

de egy ideje kuss van.

2016. nov. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Hajaj. De csak az egyik szomszèdom, de az is elèg. Egy idióta. Màr csak röhögünk rajta. A hülyesège legjobb rèsze az volt, mikor azzal jött, hogy a telekhatàrra ültetett ezüstfenyőnktől nem kap levegőt. Nem tèvedès. Nem kap levegőt. 😱😄
2016. nov. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

6. vagyok... éppen olvasom vissza a régi válaszaimat.


Demens mami közben elhunyt (most lehet, azt kellene mondanom, sajnos, de sztem mindenki jól járt vele, nem volt az élet, amit az élete utolsó éveiben élt... főleg, hogy a családja nem nagyon tudott vele foglalkozni, és magára volt hagyva úgy, hogy ön- és közveszélyes).


Utána meg pár évvel új lakásba költöztem.


Itt a szomszédom egy idősebb, elég proli házaspár (mondjuk csak a papit láttam eddig, de a nőt is hallottam).

Nem utálnivaló a személyiségük, nem gonoszak, de elég idegesítőek. Baromi igénytelenek... amivel nem lenne baj, ha 4 fal között csinálnák. De nem szeretnek az ablakon át szellőztetni, ezért vagy kinyitják az ajtót, vagy a az ajtón a kis üvegajtós berakást (régi bérház)... és nyáron ezt még azzal is megspékelik, hogy klíma gyanánt kiraktak a lakás elé egy ventilátort... így a mosdatlan öregszag, az olcsó takarítószerszag és az aktuálisan főzött káposztás-babos stb. kajaszag keveréke jól elterjed az egész emeleten... undorító. Papi ezen kívül szeret még egy szál első blikkra elég régi és szakadt alsónadrágban mászkálni a lépcsőházban és mutogatni a mosdatlan habtestét mindenkinek (nem volt őszinte a mosolya a netpincéres srácnak, amikor hirtelen szembetalálta magát a papival, miközben hozta nekem az ebédet :D).

Ja, a nyitott ajtós dologgal meg az is probléma, hogy óhatatlanul belátok a lakásba, ha nem csőlátással előre nézek, és akkor még nekem kellemetlen, mintha én kukkolnék.

Közben meg amikor költöztünk be és újítottuk fel a lakást, adta a tanácsait a papi és konkrétan elkezdett parancsolgatni, hogy ne a szemetesbe tegyük a hulladékot, mert akkor az ő szemetének nem lesz helye... miért akkor, hova tegyem a hulladékot? Kenjem a hajamra? Nem azért van a szemetes? (amúgy meg bőven volt elég hely a szemetesben, mert dafke oda tettük).


Emellett meg baromi hangosan veszekednek és káromkodnak... legalábbis ha a fürdőben vagyok, akkor elég gyakran hallom a k...aanyázást. Ami meg kicsit idegesítő proliság... ha összefutunk a lépcsőházba, puffogtatja a kicsit sem vicces proli "vicceit", és látszólag fel van háborodva, ha nem röhögök rajta... de hát olyan dumán mit lehet röhögni, amikor a semmiből elkezdi, hogy "Nem verekedni megyek ám le, csak a szemetet kivinni".

2021. aug. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!