Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Milyen Székesfehérváron lakni?

Milyen Székesfehérváron lakni?

Figyelt kérdés
2016. nov. 6. 20:29
 1/5 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem iszonyú sz@r. Unalmas, szürke, egyhangú, fiatalok alig vannak. Utálom. Már 21 éve.

21/L

2016. nov. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%
16 évig laktam ott, láthattam a fejlődését (értsd: cégek jöttek), e tekintetben jó, a városban van sok látnivaló. Viszont az emberi oldalát nézve ugyanaz, mint bármelyik más város.
2016. nov. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
65%

19 éve itt lakok. :) Itt nőttem fel, ezért mindig is az otthonom lesz akárhova sodor az élet, de persze ettől függetlenül nem tökéletes. Lehetne választékosabb pl a boltok kínálata, mert elég unalmas, hogy van 2-3 ruhabolt a 6-ból, amelyik ugyan azokat árulja... hirtelen most ez jutott eszembe. Kávézókból/cukrászdákból nincs hiány az tuti, a legtöbb nagyon jó ráadásul. :) Vannak jó sulik, parkok... Bár elviselném, ha több parkot is kiépítenének és nem csak a belváros közelében.. Az emberek olyanok, mint bárhol máshol..Vannak kedvesek, nyomulósak, meg akik arra is forgatják a szemüket, ha rájuk nézel. :D

Közlekedés elmegy, bár reggel kész katasztrófa... esküszöm siralmas, hogy valamikor olyan dugó lesz hétfő reggel, hogy 45 percig tart beérnem egy alapból 15 percig tartó utazásról... Így álmosan ezek ugrottak be hirtelen, de ha eszembe jut még valami majd írok holnap. :D

2016. nov. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én fél évig laktam ott munka miatt. Sokat nem mászkáltam a városban, de megvan a hangulata a helynek. Ami nálam plusz pont volt az a város átláthatósága. Hamar ki ismertem magam a környéken, szinte mindent megtaláltam egyből amit kerestem. Veszprémben és Győrben többet jártam, de még mindig találok új helyeket/utcákat. Nálam a közlekedés fontos szempont. Parkolás például nem okozott akkora gondot Fehérváron mint máshol.
2016. nov. 7. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Fékesszekérváron ? :DD
2016. dec. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!