Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Milyen Székesfehérváron lakni?

Milyen Székesfehérváron lakni?

Figyelt kérdés
Előre tervezgetek, és nagyon tetszik Székesfehérvár, de eddig csak átutazóban voltam ott. Milyen ott élni, lakni? Mondanátok róla tapasztalatokat? Mennyire tetszik nektek?

2013. aug. 21. 13:29
 1/4 anonim ***** válasza:
74%

Szörnyű. Semmilyen élet nincs (se szórakozás, se kulturális), mindenki ideges, szomorú, rengeteg a roma. Iszonyat a városvezetés, ha normális melót akarsz, rengeteget kell nyalni. Egy darab sétálóutca, azon kívül semmi sincs, csak lakótelepek.

Mocsárra épült város.

2013. aug. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ! Hát pontosan ezért gondoltam,hogy felteszem a kérdést, így átutazóban nagyon szimpatikus városnak tűnt, de teljesen más ott is élni.
2013. aug. 22. 07:01
 3/4 anonim ***** válasza:
57%

Nagyon rossz kisugárzású hely. Én sem sokáig bírtam. Azóta, ha buta, köldöknéző emberrel találkozom, mindig megkérdezem, esetleg nem fehérvári-e?:D

Szikesfehérvár.

Ha úgy adódik, tölts el egy hetet a városban, de ne programra menj, hanem csak úgy. Főleg ősszel-tavasszal-télen. Húúú. Nihil.

2013. aug. 22. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

én itt lakok már 14 éve és nagyon szeretem

vannak nagyon jó környékei, ha ilyen helyen laksz, akkor jó

2013. aug. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!