Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Éjjel/hajnali hőbörgések a...

Éjjel/hajnali hőbörgések a környéken. Bulizó idióták részegen ordítoznak, nem lehet aludni. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
2016. nov. 22. 19:58
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Hangszigetelni pl.. Részeg hülyékkel nem lehet beszélni, a rendőrök sem fognak minden hétvégén kivonulni.
2016. nov. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%
Mi park mellett lakunk, oda néznek az ablakaink. Nyáron minden áldott este itt gyűlik össze a fiatalság. De nem úgy, hogy elsöröznek, dumálnak, hanem kitesznek egy erősítőt és komplett koncerteket lejátszanak. 30-50 ember, olykor több. Amit kiittak üveget, azt szétverik a betonon. Rájuk hívod a rendőröket, vagy kijönnek, vagy nem. Persze jó előre látják a rendőröket, így beszaladnak a sötét bokrokba. A rendőrautó tesz egy kört, majd elmegy, a buli pedig megy tovább. Mi is várjuk az ötleteket, mert a hatóságokhoz fordulás nem megoldás, 50 embert pedig egynek megverni nem lehet.
2016. nov. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
73%
Mi a panelt nem tudjuk ennél jobban hangszigetelni.
2016. nov. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
58%

Régen én is bandázós voltam,hozzánk is lejöttek állandóan szólni,meg kihívták a rendőrséget stb.Aztán úgy 10 évvel később visszakaptam az élettől,mert az én ablakom alá is odaszokott egy csapat 20-25en.

Csak míg hozzánk nem egy nagydarab agresszív kigyúrt állat ment le pampogni,addig hozzájuk igen.Kicsit felemeltem a hangom,meg azt amelyik nem a földet nézte mikor odamentem azt mellbe rúgtam,elmondtam nekik hogy tipli van mert itt én lakom ez az én játszóterem,aztán szépen elmentek.

Mondjuk nem dicsőség lefenyíteni 19-20 éves kölyköket,de ez volt a leghatékonyabb,legegyszerűbb és leggyorsabb módja.

2016. nov. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
23%
Egy jó füldugó...
2016. nov. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Persze, nyilván a csecsemődnek is füldugót raksz be, mindem nyári estén, éjszakán, nem? Mert ez a normális, hogy ezt el kell viselni.


Polgárőrségnek szólj, készíts videót, vidd fel a polgármesternek, van fogadóórája minden héten, lehet sűrűbb járőrözést kérni.

2016. nov. 23. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyesével elkapni őket, és megnevelni.
2016. nov. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
elköltözni
2017. jan. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!