Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szüleim ordítoznak a szomszé...

A szüleim ordítoznak a szomszéd szobában. Engem felkeltettek vele. Normálisak?

Figyelt kérdés
Apucinak beszélgethetjéknek támadt, de vén és süket. Amúgy is keveset alszom, ert 5.30-kor kellnem a busz miatt. Nagyon vékonyak a falak.
2016. okt. 25. 03:19
 1/9 anonim ***** válasza:
10%
Akkor próbálj aludni és ne írj, a monitor vagy laptop még jobban kizökkent. Nem normális, az sem hogy fél 6kor kelsz, az sem, hogy busszal jársz.
2016. okt. 25. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Azóta elhallgattak, de én meg nem tudtam visszaaludni, mert nagyon éges is vagyok, nincs itthon semmi étel. Pedig csak most vettem elő megint a telefont. De lassan nekiállok elkészülni.

Miért nem normlis, hogy busszal járok? Bejárós vagyok.

2016. okt. 25. 04:40
 3/9 anonim ***** válasza:
91%

Meg amugy nekik van fingjuk az alkalmazkodas fogalmarol? Azert tekintettel lehetnenek rad is szerintem. En a helyedben odaallnek szepen hozzajuk szemtol szembe, es megmondanam nekik, ami zavar. Meg amugy azert arra is gondolhatnanak, hogy nem csak ok ketten vannak a hazban.

Hat az ugy nagy szivas, hogy mar 5:30kor kell kelned a busz miatt. Es ha koleszos lennel mondjuk? Ott lehet, hogy egy kicsivel tobbet tudnal aludni.

2016. okt. 25. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%

...mert nagyon éges is vagyok, nincs itthon semmi étel.


Inkább ez az, ami elszomorít :(


Kitartást a mai napra!

2016. okt. 25. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
83%
#1-es: Attól, hogy te választhatsz, hogy Audival vagy BMW-vel mész dolgozni, még prosztóság leszólni azokat, akik védik a környezetüket, és nem foglalnak el értékes parkolóhelyet. Na meg abszolút nem tartozik a kérdéshez, tehát 100%-ig OFF!
2016. okt. 25. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
61%
Nem mindenkinek adatik meg ,hogy anyuci vagy apuci fuvarozza iskolába !
2016. okt. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
7%
azért nem árt helyesen írni,ha 1x tudsz 1 szóban ékezetet használni akkor máshol is..illetve értelmesebben feltenni 1 kérdést
2016. okt. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
70%
Gondolom ha fáradtan felébredsz és felmész facebookra, te mindig tökéletesen írsz utolsó -.-.
2016. okt. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Aki fáradt, az ne facebook-on írogasson. És aki fáradtan nem tud helyesen írni, az amúgy sem.
2016. okt. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!