Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Albérletben fingani? Lent

Albérletben fingani? Lent

Figyelt kérdés
albérletbe fogok költözni, egy lány és két fiú mellé ( én is lány vagyok). a lakás elég kicsi ( legalábbis a közös helyiségek), és a vécé is elég központi helyen van, magyarul ha valaki fingik egy nagyon a vécén ( de még ha nem is nagyot csak egy átlagosat) akkor kb mindenki hallja. Stresszelek ettől, vagy szerintetek nem kellene? ha már itt tartunk, a szobámban is szeretnék majd fingani, ha épp rám jön, de persze valszeg az is áthallatszik. Még mikor otthon laktam a anyám és az öcsém folyton fingott, én sem zavartattam magam, de aztán mikor összeköltöztem az exemmel, ő soha nem fingott mert szerinte az undorító, de még a vécén is csak úgy hallottam pukizni, h aprókat.

2016. dec. 13. 01:41
1 2 3 4
 11/37 A kérdező kommentje:
Oké nevetek. Kaccc. Nem sertodtem meg, hiszen tok iameretlen, csak szamomra nem vicces. Ennyi. :)
2016. dec. 13. 08:47
 12/37 A kérdező kommentje:
Vis h ugy mondjam lapos poen. Szamomra. Akkor is az lenne ha mashol olvasnam.
2016. dec. 13. 08:49
 13/37 anonim ***** válasza:
84%
Én azért megkérdezném a 7est, hogy szerinte csak a férfiak szoktak pukizni? Mert amúgy nem. Utálom ezt a "lány létedre" szöveget.
2016. dec. 13. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 A kérdező kommentje:
nálam is ez csapta ki a biztosítékot, h lány létemre...pfff.
2016. dec. 13. 10:27
 15/37 anonim ***** válasza:
95%

A szobádat illetően, a takaró jótékony tud lenni (hangszigetelés terén is), csak utána ki kell engedni, hogy ne aszalódj a fingszagban.

A wc-n meg urambocsá' had engedjem már ki, aminek ki kell jönnie, az együttéléssel járnak bizonyos dolgok, amiket "meg kell emészteni", khm. Jön ott más is egy izmosabb csülköspacal után, amolyan pffrzzssssspfffsssssklutty formájában.

2016. dec. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
87%

Jesszusom most komolyan egy felnott embernek magyarazzatok h hogyan lehet fingani :D

Hat ez kesz!!! :))))

2016. dec. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
84%
Kerdezo kisasszony, azt hogy fogod kikuszobolni, hogy mondjuk vendegek vannak a szobatarsadnal a masik szobaban, te hullafaradtan hazaesel, letusolsz es beajulsz az ágyadba es mély álomba merülsz, majd alvas kozben egy hatalmasat reccsentesz, amit a szomszedban halkan beszelgeto fiatalok tisztan fognak hallani!!
2016. dec. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
78%
A lányok is szoktak fingani?? :O
2016. dec. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
68%

Igen, de csak orgona illatu csillamport :)))

( Amugy en sem gondoltam h ők is....)

(De gondolom kakilni azert nem szoktak..!)

2016. dec. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
83%
Nem ciki. Vissza ne tartsd! :D
2016. dec. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!