Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Albérletben fingani? Lent

Albérletben fingani? Lent

Figyelt kérdés
albérletbe fogok költözni, egy lány és két fiú mellé ( én is lány vagyok). a lakás elég kicsi ( legalábbis a közös helyiségek), és a vécé is elég központi helyen van, magyarul ha valaki fingik egy nagyon a vécén ( de még ha nem is nagyot csak egy átlagosat) akkor kb mindenki hallja. Stresszelek ettől, vagy szerintetek nem kellene? ha már itt tartunk, a szobámban is szeretnék majd fingani, ha épp rám jön, de persze valszeg az is áthallatszik. Még mikor otthon laktam a anyám és az öcsém folyton fingott, én sem zavartattam magam, de aztán mikor összeköltöztem az exemmel, ő soha nem fingott mert szerinte az undorító, de még a vécén is csak úgy hallottam pukizni, h aprókat.

2016. dec. 13. 01:41
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
85%
Hát akkor én mit szóljak, napokig nem mertem elmenni az akbérletben hasonló problémák miatt WC-re, amikor sikerült kiosonnom sikerült is eldugítanom a klotyót, épphogy a vízműveket nem kelett kihívni.
2016. dec. 14. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
82%

Istenem, mert az albérlőtársaid nem fognak fingani mi? És mi van akkor ha netán hasmenésed lesz, az aztán tud szólni a wc-n. Vagy azt is visszatartod és megpróbálod halkan kiengedni ? :D

Amúgy meg éjszaka, alvás közben mindenki fingik, főleg azok akik egész nap visszatartják.

2016. dec. 14. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
55%

Es mi van hogy ha egy vigjatekot fogsz nezni a laptopodon es finganak a filmben?! Akkor kimesz és magyarazkodsz h nem te voltal? :))



Es ha már itt tartunk...hogy fogsz masztizni? Mert gondolom sohajtozni es nyoszorogni te is szoktal kozben.

Vagy amig ott laksz, nem fogsz elelvezni??


Vagy mi van, ha elelvezel es az erolkodes kozben fingasz egy hatalmasat, amit egesz nap szoritottal?!

2016. dec. 14. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
93%
Egy emberben naponta több mint 6 liter bélgáz képződik, és mindenki legalább 10x szellent egy nap. Aki szerinte ez undorító, az nagyon éretlen még. Persze nyilván nem a 6-os villamoson kell elereszteni, de otthon, a szobádban semmi gond nincs ezzel.
2016. dec. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
51%

"Diplomám is van már, képzeld.:) kiknek nem adnak diplomát, mi?"


Ma már -mint látjuk nálad- minden büfészakon átevickélt idiótának adnak diplomát, aminek ugye nem természetes velejárója az intelligencia.

Ennek a kérdésed is ékes bizonyítéka, hiszen "diplomás" felnőtt nőként itt kérsz tanácsot a gyíkon, ahol a válaszolók nagy részének ugyan nincsen diplomája, de mégsem okoz ekkora lelki traumát nekik a napi rendszeres pukizás.


Amúgy te vagy rá az élő példa, hogy -a szó legszorosabb értelmében- a te "diplomád", "fingot" sem ér !!!

2016. dec. 15. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
59%

Engem reggelente a saját fingom felriaszt az alvásból de nevetek egy jót oszt horpasztok tovább. Megesik hogy utánna szellőztetni köll, de ez a szelek városa. Étkezés után is hamar elkap a fingás. :) A kedvencem amikor géppuska ropogásra hasonlít.

F25

Szerintem nyugodtan enged ki a szobádban, ha nem tetszik a többieknek ülj az arcukra és majd akkor kapnak levegőt ha te elfi-fi-fi...

2016. dec. 15. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
98%
Kedves kerdezo, mondd ( de oszinten) fingtal mar miota kiirtad ezt a kerdest vagy mar orias leggombkent a NASA probal teged azonositani a stratoszferaban?
2016. dec. 15. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
85%

Kérdező!

Szerintem a te pasid írt ki kérdést ide a nyáron, hogy mit csináljon, mert a kövér barátnője állandóan pukizik.

Azt írta, hogy "a múltkor is szex közben -a nyitott ablaknál- akkorát fingott a barátnője, hogy a szomszédban elkezdtek ugatni a kutyák".

2016. dec. 15. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
77%
Amikor èrzed hogy hangos lesz, orditsd el magad hogy "uristem bombàznak az oroszok" :D
2016. dec. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
100%

" "a múltkor is szex közben -a nyitott ablaknál- akkorát fingott a barátnője, hogy a szomszédban elkezdtek ugatni a kutyák"."



:D : D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D


:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))


Hat ezen ugy rohogtem h besirtam

2016. dec. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!