Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Panelban állandóan ugató...

Panelban állandóan ugató visító szomszéd kutyája. Mit lehet tenni? Ti mitcsinálnátok?

Figyelt kérdés
Aki panelba vagy társasházban lakik az tudja hogy milyen érzés mikor tisztán áthallod azt amit a szomszéd beszél meg járkál futkározik széket meg bútort tologatnak meg mikor nincs kis babád úgy érzed hogy igenis van vagy 3 😅 Nos ezekkel nem is lenne bajom hisz ezek a hétköznapi dolgok elkerülhetetlenek meg nyilván mi sem némán élünk de az hogy hajnal 5 től kb 6 ig egyfolytába ugat a szomszéd ki**baszott kutyája napközbe is este is órákig képes ugatni nyáron meg kintvan az erkélyen ugye nálunk is nyitva van minden hát nem kell mondjam milyen idegesítő én imádom a kutyákat én is akarok mindennél jobban vágyok egy kutyára de nem hiszem el hogy nem lehet ezzel valamit csinálni.Nem az hogy megugat valamit egy két percig hanem folyamatosan órákig többször egy nap és azon a visító vékony hangon. A szomszéd háztömből szóltak már neki többen mert az egész lakótelepnek ezt kell hallgatni erre meglettek sértődve. Mi is azért nem akartunk komfrontálódni mert közvetlen szomszédunk. Egyszer volt olyan hogy reggel igy ugatott és anyu olyan ideges lett hogy felment de hát nem voltak otthon gondolom azért ugatott ráadásul ez a közös képviselő. Nem tudom mit kéne tenni de megkeseríti az életünket.

2016. dec. 22. 11:21
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2016. dec. 22. 13:01
 12/20 anonim ***** válasza:
52%
Igazság szerint állatkínzásért fel kellene jelenteni a szomszédot, csak nem tudom lenne-e valós következménye, ismerve a hazai állattartási kultúrát...
2016. dec. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy ezt állatkínzásnak lehet mondani hisz hány ember haggya otthon a kutyát míg ő dolgozik. Nem tudom már tényleg,rosszba lenni nem akarok velűk valahohy névtelenül kellene lépni. Öreg kutya remélem nem sokáig ugat már(huuu de gonosz)😅
2016. dec. 22. 13:46
 14/20 anonim ***** válasza:
58%
Hát ha hangosan ugat, te meg mindennél jobban vágysz egy kutyára, akkor néha kérd el és játsszál vele. Gondolom rohadtul unatkozik. Hátha akkor kuss lesz.
2016. dec. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
25%

"Nem hiszem hogy ezt állatkínzásnak lehet mondani hisz hány ember haggya otthon a kutyát míg ő dolgozik. "


Jó, de ez a kutya láthatóan nem bírja ezt, ha egyszer állandóan ugat.

2016. dec. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
37%

5-ös, te egy orbitális nagy barom vagy!

Ráadásul amire buzdítod a kérdezőt, az bűncselekmény a vonatkozó törvények értelmében.

2016. dec. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
94%
A felettünk lakók kutyája egy csivava. Órákra egyedül hagyták, napközben még csak-csak eltűrtem, de mikor éjszaka 2-től 5-ig hallgattam, besokalltam. Kértem, hogy tegyenek valamit, "dehát mit, mikor itthon vagyunk, nem halljuk". Többször szóltam, újra kértem.Ha nem nyitottak ajtót, cédulát hagytam az ajtón üzenettel. A csúcs aztán az volt, mikor egész éjjelre egyedül hagyták és végig visította az éjjelt. Akkor már többen is ott vártuk őket az ajtó előtt, volt jó nagy vitatkozás, de végül elértük, hogy azóta csendben van. Tehát lehet tenni ellene, csak akarni kell.
2016. dec. 23. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
63%

Aki panelbe költözik,az számoljon az ilyenekkel,és egyéb pr0li dolgokkal.

Számtalanszor van ilyesmi kérdés panellel kapcsolatban,buli,hangos zene,fúrás,kutya,stb.

Ott ez van,én is laktam lakótelepen,ugyanez volt,meg húgyszagú lift,pszichopata szomszéd,stb.

Semmit nem lehet tenni,mert senkit nem érdekel a nyomorod.

Én is elköltöztem,azóta nincs semmi gondom.

2016. dec. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó akkor veszel nekem egy házat hamár itt fellengzősködsz😒
2016. dec. 25. 09:55
 20/20 anonim ***** válasza:
53%
Az a baj, hogy itt vidéken is ez megy. A szomszéd rohadt kutyája egész nap nyüszít, ugat, nem nagyon foglalkoznak vele. Kint van ugyan a kertben szabadon, de sose viszik el sehová, nem simogatják, csak enni adnak neki, így nem is csodálom a reakcióját. Viszont az a baj, hogy az ablakomtól 3 méterre hangoskodik, és ez már kibírhatatlan. Én nem szólok a szomszédnak, mert ahogy ismerem, úgysem tenne semmit, csak utána én leszek az ellenség. Első körben szóltam állatvédőknek, második körben nem lenne talán rossz ötlet egy névtelen cetli a kapun, hogy hallgattassák el, vagy az örök vadászmezőkön fog tovább ugatni.
2016. dec. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!