Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Egy multis IT-ban dolgozónak...

Egy multis IT-ban dolgozónak mely település lenne ideális, ha munkája Budapestre köti, de vidékre vágyik?

Figyelt kérdés

10 éven nem élek Mo-n, munkalehetőségem csak BP-n lenne programozóként.Vegyük pl. az Infoparkot, úgy tudom, még mindig ott koncentrálódik van a legtöbb IT cég. A cél, hogy napi ingázási időt minimálisra csökkentsem,viszont abszolút vidéki környezetet keresek,ahol a haszonállatokat is tarthatok (juh,kecske,liba,stb).


Mely agglomerációs település jöhet szóba, ahonnan tömegközlekedéssel a leggyorsabb eljutni az Infóparkba? Fontos még a biztonság,jó környék,sok fiatal család.


2016. dec. 24. 08:29
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Én Tárnok, Érd, Szigetszentmiklós, Dunaharaszti, Halásztelek, Tököl, Szigethalom, Vecsés, Gyál, esetleg Gyömrő környékén nézelődnék.


A Ráckeveki hév letesz a Borároson onnan meg már közel van az infopark. Más településeknél van vonat vagy busz(esetleg mind a kettő), de pl a Tárnok-Érd-Gyömrős vonat a keletiben tesz le. Onnan kicsit több idő be telik az Infoparkba eljutni, de szerintem fél óránál többet nem igényel. A kisebb helységekkel nem tudom mi a helyzet, hogy mennyire könnyű onnan a városba menni.

2016. dec. 24. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A fenti településeken pl. lehet haszonállatot tartani?
2017. jan. 1. 15:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!