Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ilyenkor mit kell tenni?

Ilyenkor mit kell tenni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az a helyzet h ma anyukám eljött hozzám, a lépcsőház előtt ültünk egy padon. A lépcsőházba laknak fura figurák,ezért vannak biztonsági őrök.na szval ülünk a padon, mikor odajön hozzánk 2 ember, és az idősebb ilyen 50 körüli, kérdezte h hol vannak az őrök. Ugye karácsonykor nem dolgoznak. Mondtam h nem tudom, anyum mondta nem tudja ő csak a lányához jött látogatóba. Erre az ember ránéz anyura és azt kérdezi, tudja maga kivel beszél. És elhúzta a zakóját, ami alól felbukkant egy pisztoly. Mondom anyunak menjünk fel. Miközben jöttünk el onnan furán néztek utánnunk. Mikor ez az egész volt, a másik pasas nem szólt semmit, csak nevetett. Kik lehettek és mit akartak (kérdőjel)
2016. dec. 26. 22:01
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja még annyit hogy anyu nem mondott semmi rosszat..rendőrségre még nem mentünk. Nemtudom h másnap csinálnak e vele vmit. Ill ha vmi maffiatag v mittudom én volt, akkor kell e félnünk ha feljelentést teszünk. Mert az tuti h se rendőr, se nyomozó nem volt h fegyver legyen nála
2016. dec. 26. 22:04
 2/9 anonim ***** válasza:
De az is lehet, hogy valami majom, magát gengszternek képzelő põcsfej volt gázpisztollyal, vagy valami erszoft replikával. :) Nálunk erre azt mondják, hogy túl sokat nézte a tévét.
2016. dec. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Menjetek a rendőrségre, adjatok személyleírást.

Nem hinném, hogy bántani akartak titeket, csak ijesztgettek.

2016. dec. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerintem is csak gázpisztoly volt.

Az ilyen véglények nem tudnak éleset szerezni.

2016. dec. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne hari, de nagyon kiváncsi lettem, hogy milyen hely ez ahol laksz? Biztonsági örök vannak a fura szomszédok miatt? Ilyenről én még sosem hallottam.
2016. dec. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ilyen nincs 😂 biztonsági szolgálat azért van ,mert biztosítani akarja a nyugalmat és ők mindig vannak,non sztop ott kell legyen valaki.ez kamúkèrdés.
2016. dec. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem kamu! Vannak napok mikor nem dolgoznak tényleg. Egyébként egy olyan helyen lakom ahol sok a drogos, tolvaj, bajkeverő roma..többször volt h beakartak jönni hozzánk,csak zárva volt az ajtó. Meg a roma kisgyerekek egész nap a lépcsőházban randaliroznak és van mikor látják h megyek haza odaállnak az ajtóba és próbálnak bekukkantani, gondolom megnézzék mi van bent
2016. dec. 27. 13:31
 8/9 A kérdező kommentje:
Egyébként anyu ma megy a rendőrségre. Aztmondta engem kihagy belőle mert nem akarja h bajom legyen..bár lehet ez lesz a baj h nem a teljes igazat mondja.. De ha elkapják az ürgéket, tudja h hol lakom és megismer ugyanis csak mi vtunk ott
2016. dec. 27. 13:33
 9/9 A kérdező kommentje:
Kiderült hogy nyomozó az ürge
2017. jan. 6. 10:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!