Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Volt már olyan nektek, hogy...

Volt már olyan nektek, hogy több mint egy hétig nem mozdultatok ki a lakásból?

Figyelt kérdés
Mert ez borzalmas, mintha el lennék zárva a külvilágtól, társaságom sincs, nincs kivel beszélgetnem. És azt kell nézni, ahogy mások rokoni összejövetelekre járnak a karácsony miatt és sajnos ezt látnom kell, mert kiteszik. Illetve a barátaikkal találkoznak. De mi rosszban vagyunk a rokonsággal, ezért mi sehová nem megyünk már tavaly óta. Barátaim meg nincsenek is igazából, erre nem olyan rég kellett rájönnöm, így hát nem is hívok fel senkit, mert úgyis nemet mondanak. Állandóan egyedül vagyok, pedig nagyon utálok egyedül lenni. Jó, néha vannak körülöttem, ez egy fokkal jobb, de alig szólunk egymáshoz. Volt már valaki így? Hogy lehet ezt kibírni könnyebben?

2016. dec. 27. 09:45
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Igen,úgy,hogy folyton depi vagyok,nincs senkim. Nem jó,hogy bezárkózol,kicsit mozdulj ki a levegőre,kis séta is sokat javit. Vagy vegyél egy jutyát és sétáljatok sokat együtt
2016. dec. 27. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
csak sajnos egy sima séta amit egyedül csinálok, az nem segít rajtam egy kicsit sem. Régebben már próbáltam de rajtam az ilyenek nem segítenek.
2016. dec. 27. 09:51
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
En imadok itthon lenni.Szoval igen volt mar olyan hogy hetekig kise mozdultam,de ez engem nem zavar mert utalok emberek kozott lenni.
2016. dec. 27. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Vagyy ti ketten, a kérdező és az első hozzászóló, kössetek barátságot, mivel mindketten egyedül vagytok és máris megoldódik a probléma :)
2016. dec. 27. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Most is ez van, és ez jobb már nem lesz. Egészségi okok, talán két hét alatt egyszer tudok összegyűjteni erőt egy rövid sétára, de utána 3 napig regenerálódok.
2016. dec. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ne csak masoktol vard el a nyitottsagot, baratsagot. Neked is kell kezdemenyezni, nyitottnak lenni. Enelkul nem megy.
2016. dec. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Én meg pont hogy szeretek emberek között lenni, csak ilyenkor év végén hetekre otthonülésre vagyok ítélve.

Évközben dolgozni járok csak, az egy kicsit segít, de hétvégén megint otthon, jó két napot azért ki lehet bírni. De a munkán kívül szivesen eljárnék szórakozni, kikapcsolódni csak sajnos nem lehet. Nekem nem az otthonülés, a tévé nézés meg az olvasás a kikapcsolódás, attól csal lehangoltabb leszek

2016. dec. 27. 10:20
 8/9 A kérdező kommentje:
nem várok el semmit, én is odamegyek beszélgetni hozzájuk, csak ez már nem a suli, itt már családos emberek vannak, nehéz velük összeegyeztetni hogy találkozzunk
2016. dec. 27. 10:22
 9/9 anonim ***** válasza:
Volt..Nagyon rossz ..:/
2016. dec. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!