Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kívántátok már azt, hogy bár...

Kívántátok már azt, hogy bár betegek lennétek, hogy ne kelljen egy hétig dolgozni menni?

Figyelt kérdés
2016. szept. 12. 09:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Voltál már igazán beteg?
2016. szept. 12. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Inkább azt kívánom, hogy egészséges legyek mindig és tudjam normalisan csinálni a dolgaim az életem.

Miért kívánnál ilyet?

2016. szept. 12. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
dehogy.
2016. szept. 12. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 MZ.per.X ***** válasza:
Én inkább dolgozom minthogy hulla betegen otthon feküdjek, utálok beteg lenni.
2016. szept. 12. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ha annyira otthon szeretnék maradni, inkább kivennék szabit. Akkor még élvezni is tudnám, és ki is tudnám használni a szabadidőt, de most az mivel jobb, hogy félholtan fekszem az ágyban egy hétig??
2016. szept. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én még nem dolgozok, de szerintem kívánni fogom :D
2016. szept. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én nem, de azt kívántam már, hogy bárcsak eljátszhatnám a beteget, hogy otthon maradhassak, sőt már meg is valósítottam. Arra is volt már példa, hogy bementem dolgozni, majd egy óra múlva eljátszottam a beteget (gyakori orrfújás, szemkönnyezés, köhögés, stb.) és a főnök mondta, hogy menjek haza, mert az csak rossz ha lefertőzök mindenkit, így aznapra orvoshoz se kellett mennem.
2016. szept. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, persze nem komoly betegséget, de egy jó kis náthát néha bevállalnék. :D
2016. szept. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Voltam már beteg igen, operáltak is. Nem halálos kórra gondoltam, hanem egy megfázásra, vagy hasonló könnyebb betegségre.
2016. szept. 12. 20:11
 10/12 anonim ***** válasza:

Amikor gyárban dolgoztam, igazi suttyó bunkó tirpák kollégákkal, egyszer elkapott egy gyomorrontás miatti rosszullét hétfőn (rókázásnak annyira még nem örültem, mint akkor :D ), hazakéredzkedtem, háziorvos egész hétre kiírt. Mi tagadás, kapóra jött, és igaziból beteg csak kb. két napot voltam.

Szándékosan meg azért nem betegíteném magamat.

2016. szept. 13. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!