Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek az milyen (elvileg...

Szerintetek az milyen (elvileg legjobb) barátnő, aki több mint 2 hétig nem keres, pedig állandóan Facebookon lóg?

Figyelt kérdés
Én is kereshetném, de meguntam, hogy állandóan arról beszél, hogy ő milyen szerencsétlen, meg hogy unatkozik, a sulit is otthagyja szeptembertől, mindent túl hamar felad...
2016. júl. 25. 17:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Hany evesek vagytok?
2016. júl. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
19
2016. júl. 25. 17:17
 3/7 anonim ***** válasza:
Tudod hogy miért ilyen? Próbálj meg beszélni vele erről ha számít a barátságotok
2016. júl. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha téged zavar, hogy ilyen ez a "barátnőd", akkor miért foglalkozol vele?


Egy helyen tanultok? Ott ismerted meg őt, ahol tanultok? Ha igen, akkor megsúgom neked, hogy most vagytok abban a korszakban/élethelyzetben, ahol a legtöbb ember jön-megy az életetekben. Akármennyire is csiszolódtok össze 1-1 félév alatt valakivel, ezek általában nem tartós kapcsolatok. Szerintem ritka, amikor tartós barátság alakul ki.


Lehet, hogy félre értettem kicsit a rövid leírás miatt :D Viszont ha nem, akkor nekem is van egy hasonló sztorim. Első félévben, amikor ide kerültem egyetemre, nem ismertem senkit, szóval próbáltam minél több csoporttársammal összehaverkodni és látszólag jó barátság alakult ki, viszont azóta csak az egyikükkel tartom a kapcsolatot és ő is szarik a fejemre :D Szóval jó "haverokat" találtam itt, akikkel jóformán semmi közös nincsen bennünk azon kívül, hogy 1 helyen tanulunk. :D


Ha nálad is ez a helyzet, akkor nem kell ezen kattogni, felesleges :)

2016. júl. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Pontosan ugyanez a helyzet velem is. Tényleg jó barátok voltunk, gyakorlatilag mindent együtt csináltunk, együtt mentünk mindenhová. Rajta kívül nekem is inkább csak haverjaim vannak.. Na mindegy, akkor ez van :D
2016. júl. 25. 17:56
 6/7 Crisopher ***** válasza:
100%
Nekem is van olyan, hogy 1-2 hétig nem beszélek valakivel, vagy tovább. Szerintem ez normális.
2016. júl. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem simán írhatna bárki annyit hogy "bocs most nem igazán van kedvem beszélni".

Ha ennyit sem írt és lány, akkor csak azt várja hogy te írj gondolom. Asszem így szokták a lányok...

2016. júl. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!