Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Panelben élők! Mennyire...

Panelben élők! Mennyire halljátok a szomszédokat?

Figyelt kérdés

2016. dec. 28. 09:20
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Már nem panelban élek ( sorház, de pont olyan mintha panelban élnénk) De emlékszem amikor panelban éltünk, akkor jóformán mindent hallani lehetett. Mondom ezt úgy, hogy nekem halláskárosodásom van. A hálószobánk a szomszéd konyhája mellett volt, és a férjem még azt is hallotta, hogy csöpög a víz. A hajnali fél 5 órakor bekapcsolt rádióra én is sokszor felébredtem.
2016. dec. 28. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
89%
A fúrást, kalapálást nyilván nagyon lehet hallani, de amúgy nem vészes. Emberhangokat max a wcben hallok, ha kiborítanak egy vödör üveggolyót a parkettára, az azért hangos (megtörtént), de legtöbbször csak az alaphangok vannak meg, amik azt sem tudom, honnan jönnek.
2016. dec. 28. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
84%
Mindent hallani. Amikor finganak már meg se rezdülök (legfeljebb a függöny), annyira megszoktam.
2016. dec. 28. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
85%
Nálunk ha valaki megnyítja a csapot azt nagyin lehet hallani, meg ha fúrnak. Mást nem
2016. dec. 28. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Sok mindent hallani, de ha normálisak a lakók, bizonyos írott és íratlan, elemi szabályokat betartanak akkor nem zavaró. Él a ház. Ez egy közösség.
2016. dec. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Én csak 1 évet laktam panelba a barátnőmnél albérletbe, ott azért sok mindent lehetett hallani, leginkább a felső szomszédom lehetett hallani amikor húzta a székét mert laminált padlója volt az azért jobban átadta ezeket a hangokat, meg néha a nagyobb lépteket, szaladgálásokat lehetett hallani amikor ment hozzá az unokája és játszott. Ezek még kevésbé zavartak minket. Ha valaki a radiátort kopogtatta azt nagyon lehetett hallani. A másik szomszédom a mellettem lévőnek a nappalija ott volt a konyhánk mellett, az mondjuk zavaró volt amikor át lehetett hallani mikor hangosan TV-zett de mivel másik szobába nem hallottuk így nem szóltunk rá ezért. A másik szomszédunk szeretett szombat esténként bulizni, hangosan hallgatta a zenét meg röhögtek a haverjaival elég hangosan és idegesítően, mondjuk éjfél után már csend volt, egyszer volt amikor nagy bulit rendezett a haverjaival és elég hangosak voltak, de arról 2 héttel előre szólt nekünk meg a többi lakónak hogy hangosak lesznek, mert buliznának, és a házirendbe benne volt hogy ha ilyen bulit valaki előre bejelent akkor bizonyos határig nem szólhatunk minden hangos röhögésért. Ahhoz képest még azt is el lehetett viselni.
2016. dec. 28. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
96%

Nagyon :D Tegnap este 11-kor a szomszédban egy csávó azt SIKOLTOZTA, hogy "jaj de jó, milyen jó, nagyon finom".

Végre hallottam egy férfit is üvöltve szexelni, eddig az volt a benyomásom, hogy csak a nők visítoznak.

N

2016. dec. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Én több helyen voltam panelban, szinte soha nem hallottam senkit.


Persze vannak zajforrások:

Fúrás, mosdóban áthallatszódnak a zajok, kopogó hangok átjönnek.


De jelenleg régi tégla épületben lakom, hát itt a sima beszédet is úgy hallom, mintha mellettem lennének a szobában, még egy kisebb köhögést is.


Vagy ismerősök laknak bérház alsó szintjén, ott is a köhögéstől kezdve a zokniban csoszogásig minden átjön...

2016. dec. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

1000-el hallom: felettem úgy közlekedik, mint egy tank, mellettem úgy ordít, mint egy sakál, ha olyanja van, átellenben pedig "nekünk mindent lehet" életmódot élnek.

Ha szól az ember, akkor nekem kell elnézést kérni...

2016. dec. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

7# X"DDDDDDD


Nálunk a felső szomszéd minden hónapban vagy 3x fúr valamit reggel.

2016. dec. 29. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!