Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit kezdenétek egy ilyen...

Mit kezdenétek egy ilyen szomszéddal?

Figyelt kérdés
Nos. A szomszédban lakik egy 28 év körüli csávó es az anyja. Gyakorlatilag a nyáron ránk minden második nap kihívta a rendőrséget azért mert: a telefon csörgött a hálóban, sokáig telefonálok, a férjem szabadságon van, az egyetemista fiam live adást csinál a neten meg ilyenek. Szerencsére ez 1 hónapja megszűnt mert a rendőr mondta neki ha meg egyszer feleslegesen kihívja őket akkor eljárást indít ellenük. De tegnapelőtt elkezdődött megint. Most az volt a baja mert fát hallgattunk az udvaron. Ma reggel az volt a baja hogy miért az online ClassFmet hallgatjuk es miért nem a Petőfit. Erre a telke sarkába kihoz egy 200 wattos hangszórót es maxot elindítja a Petőfit. Ugye ez a hanggal 3 méterre van a hálószobától. Ti mit tennének ilyen szomszédal?

2016. dec. 30. 10:26
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Hívogasd rájuk ilyenkor te a rendőrt. Jelentsd a kk-nak. Legyen minél több nyoma ennek hivatalosan.
2016. dec. 30. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
85%
Én a torkát vágnám el szépen, mert a rendőr lófaszt nem segít ilyen esetekben.
2016. dec. 30. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Kinevetném aztán majd megunja. Mit idegesíted magad rajta?
2016. dec. 30. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Nem csak erről van szó hogy kihívja a rendőröket. Meg a nyáron a pincénknél vágdosta ki gyökerestül a szőlőt. A rendőrt itt mi hívtuk de semmit sem tett. Utána a férjem odáig jutott hogy a szőlőt is bekamerázza. Mert a hazát mar rég. Aztán meg meg a drága szomszéd meg lesi fotós is. Nyáron mikor bikiniben fekszem az udvaron arról tele volt a Facebook másnap. Akkor gimnazista barátnőm felhív hogy egy duci nők és egy dohányzó nők oldalon is fent vagyok. Plusz találtam egy képet ahol a vonaton (a kis piros bézé, én a második mellekkocsiban ültem a kép meg a 3. Bol készült) én meg abban is biztos vagyok hogy le is vagyunk hallgatva. Ma a telefonokat a férjemmel el is vezettem informatikus hoz
2016. dec. 30. 11:12
 5/25 A kérdező kommentje:
* el is vitettem
2016. dec. 30. 11:14
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Ez simán büntetőjogi kategória. A netes oldalakról screenshotot kell készíteni, a barátnődet beállítani tanúnak és a rendőrségre menni. Ezzel biztosan kezdenek valamit, ez ugyanis bűncselekmény! Ha még mindig ott vannak a fotók, csináld meg ezt most!!
2016. dec. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Ügyvéd.
2016. dec. 30. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
#6 Voltunk már a rendőrségen. A rendőrök 2-szer is tartottak nála házkutatást, de a felvételek sehol. Viszont kamerából van egy pár (ha jól emlékszem egy 4-5 GoPro, 3 DSLR, viszont ezeken nagy zoomra képes lencse, szóval a képek valszeg evvel készültek) Viszont a képek feltöltése nem a lakásban található számítógépekről került feltöltésre. Az IP cím egy kb 7 kilóméterre lévő falu könyvtára, és a képek is erről a gépről lettek feltöltve. Viszont a könyvtáros személyleírást nem tudott aznap, azt mondta, ő nem figyeli hogy ki mit csinál, és nem jegyez meg senkit. Jelneleg is folyik az ügy, csak hát kevés a bizonyíték. A rendőrök most azt tanácsolták, vegyek egy kis Goprot és állandóan legyen a fejem, hátha valahol feltűnik a szomszéd és fotóz...
2016. dec. 30. 12:03
 9/25 A kérdező kommentje:
Ja meg épp most hívott a férjem, hogy az informatikus azt mondta, hogy a telefonon és a tableten is van lehallgató program.
2016. dec. 30. 12:05
 10/25 anonim ***** válasza:

Ez nem csupán egy kellemetlen szomszéd, hanem elmebeteg is.

Nekünk is volt ilyenben részünk, ezért nagyon megértlek.

Engem azért jelentett fel az "egészsége károsítása" címén, mert lecsót főztem és kiszállt az illata.

Ő viszont gyomorfekélyes volt, nem ehetett ilyesmit, de az illat alapján megkívánta, felszaporodott a sava és megfájdult a gyomra.

Anyámat azért üldözte, mert állítólag az elvált feleségére hasonlított.

Amikor a fiúnk megszületett, fenyegető levelet írt, hogy kereszteljük át, mert neki nem tetszik a Gábor név.

Erről jut eszembe, hogy mindenórás terhes voltam és éjjel 3-kor csendháborításért kihívta ránk a rendőröket, azon a címen, hogy a töksötét konyhában porszívózunk.

Millió és millió dolgot tudnék neked mesélni ... és hiába mondtuk, hogy elmebeteg, nem volt foganatja

Évekig büntetlenül ölt minket, aztán mi is feljelentettük zaklatásért, vagy mi a fenéért, végül diliházba került, közben mi elköltöztünk és vége lett ennek a pokolnak.

Annyit tudok tanácsolni nektek, mivel ez nem lesz jobb, csak rosszabb, hogy vagy költözzetek el, vagy valamilyen hatékony módon félemlítsétek meg.

2016. dec. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!