Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit lehet tenni a felső...

Mit lehet tenni a felső szomszéddal?

Figyelt kérdés
Kezdem úgy, hogy nagyon toleráns ember vagyok. A problémám szimplán az, hogy hétfőtől-vasránapig a felső szomszéd reggel 6-tól kb 8-ig magassarkúban járkál (bár innen nézve inkább táncol). Aztán elmegy 8-10ig átlagosan nem tartózkodik otthon akkor a kutyái üvöltenek szintén hétfőtől vasárnapig. Megjegyzem itt az a szokás, hogy ha valaki kutyát akar tartani kikéri a lakóközösség engedélyét de legalább a körülötte lakókét. Délutáni műszak pedig 5 órakkor kezdődik, amikor hazajön a 7 éves gyerek és pókember jelmezben (nem viccelek láttam) ugrál, vergődik. Tudom, hogy nem tehet róla a gyerek de a szülei rá sem szólnak. Egyszer már felmentem de semmit sem ért. Tudni kell még róluk,hogy kötekedő, provokáló, agressziv népség. Mit lehet tenni?

2016. dec. 15. 08:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Beszélj a közös képviselővel.
2016. dec. 15. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%
minden nap hajnali 2-3 kozott csongess fel hozzajuk
2016. dec. 15. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
63%

1. Költözz át a felette lévő lakásba

2. Jöhet a bosszú

2016. dec. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%

Lehet kapni ilyen bogár/szúnyog/stb riasztót, egyszer olvastam neten. Párszáz forint, nagyon egyszerű elektronikával, elemmel megy. Ez olyan hangot ad ki, amit az emberi fül alig hall, de amit hall belőle, az nagyon-nagyon idegesítő, sípoló förtelem. Gondolom a két lakásnak van közös érintkezési pontja (pl erkély, konyhaablak, akármi), fel kell oda rögzíteni, és amikor te magad elmész otthonról, minden alkalommal bekapcsolni. A végére sírva könyörögnek, hogy ne használd.

Olyan helyeken, mint pl az utcai kis abc-k, ahol iszogatnak, hangoskodnak az emberek, az ablakhoz közel téve 10 perc alatt elüldöz mindenkit.

2016. dec. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
63%
Beteszed a laptopod a fürdőbe és maximum hangerőn cicanyávogást játszol le youtubeon, a kutyák meg fognak őrülni vagy veszik a lapot, vagy ő nekik is ugyanolyan rossz lesz.
2016. dec. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Majdnem ugyanez a helyzet nálam is:

1, beszélni vele személyesen, hogy ez így nem pálya;

2, szólni a házmesternek...


Ez utóbbi nálam fölösleges volt, mert még őt védte...

2016. dec. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat. Ha a felettük lévő lakásba kültözni akkor elkezdenéd szteppet tanulni :D

Beszéltem a közös képviselővel és magával a tulajdonossal is, felesleges volt. A fürdőszoba kritikus pont mert ott mindenki hall mindent (alul,felül). Azért nem akarok nagyon hangoskodni mert az alsó szomszéd egy aranyos néni, ha nem igy lenne akkor menne az ac-dc a kis 15w-os erősitővel meg a gitárral :D

2016. dec. 21. 06:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!