Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit kezdenétek a szomszéddal...

Mit kezdenétek a szomszéddal ha kihallgatna?

Figyelt kérdés
Itthon beszélgettünk arról egymás között, hogy lehet költözni kéne majd valamikor. A múltkor eltévedt egy ingatlanos a lakótelepen a pletykás öreg pedig hozzánk küldte el, pedig egyáltalán nem hozzánk kellett volna jönnie... Senkinek nem beszéltünk erről, szóval ezzel úgymond elárulta magát, különben figyelni szokta ki mikor jön-megy, hova, kivel, mennyi szemeted van, stb. De ezt túlzásnak tartom. A lépcsőházból hallani lehet mások beszélgetését valamennyire, és ez fordítva. Nem beszélünk üvöltve, szóval adódik a kérdés, hogy fél napot ott áll és hallgatózik?

2015. ápr. 6. 18:11
 1/6 anonim ***** válasza:
A szomszéddal semmit, én viszon halkabban beszélnék onnantól.
2015. ápr. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Én színtiszta ostobaságokat beszélnék, mikor tudom, hogy hall. Vagy ha nem félsz a rendőröktől, utalj hullákra a szekrényedben :DD

Amúgy gőzöm sincs, mit kellene tenned. Sajnálom, máskor nem szoktam válaszolni, ha nem tudom a választ, de ez valahogy vonzott...

2015. ápr. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Aki elmegy az ajtónk előtt, az hall mindent. Az előbb a szomszédék üvöltöztek, még hallgatózni sem kellett. hangszigetelj, mást nem lehet tenni, ha vékonyak a falak.
2015. ápr. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én nem foglalkoznák ezzel.Unatkozik és ennyi.Lehetett véletlen is.Ha annyira foglalkoztat,hogy ott hallgatózik e az ajtó mögött,szerelj fel egy kamerát.Vagy kukkolj te is.
2015. ápr. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Na, erre még én sem találtam megoldást... sajnos a mi lépcsőházunknak is megvan a maga Magdi anyusa, még Magdinak is hívják, basszus :D. Nyugdíjas, és unatkozik... amikor nem főz meg süt, akkor vagy az erkélyen áll, és érgus szemmel figyeli, ki hova megy, vagy hallgatózik, vagy kint tevékenyedik a kertben - bár ezt is sztem kémkedésre használja... mondjuk szerencsére eddig ami hozzánk eljutott ebből a tevékenykedéséből, az inkább röhejes, mint ijesztő... jóapám eltaknyolt egyszer a kislépcsőn, mikor munkába ment, utána csörög a telefonja, hogy "XYkám, jól vagy?"... de a páromat is kifigyelte már meg voltak egyéb dolgai is... annyi volt benne idegesítő, hogy mivel mi felette lakunk, velünk foglalkozott a legtöbbet, és FIGYELTE, mikor hall tőlünk kulcscsörgést, rögtön ott terem, hogy segítségre lenne szüksége meg beszélgessünk meg nem tudom, mikor épp sietnénk... asszem azóta nem csinálja, mikor egyszer nagyon ideges voltam, és kicsit ingerültebben mondtam neki, hogy sietek, és nagyon nem érek rá ilyenekre :D.
2015. ápr. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha van kedved és időd szórakozni, akkor lukra futtatnám egy párszor. Vérmérsékletedtől függően vadabbnál vadabb sztorikkal :-)
2015. ápr. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!