Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Nem lenne kívánatos, hogy a...

Nem lenne kívánatos, hogy a tüzijátékkal szórakozás számára legyen egy nagy terület LAKOTT TERÜLETEN KÍVÜL?

Figyelt kérdés
A kertvárosban és a lakótelepeket totális tilalom. A kijelölt helyen viszont lődözhessék ahogy nekik tetszik.

2016. dec. 31. 17:00
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
58%
Nehogy már ne bírjátok ki ezt az 1 napot..:)
2016. dec. 31. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
84%
Engem nem zavar, nem szoktak balesetet csinálni. Ha külterületen lenne, nem látnám. Van háziállatom, mielőtt bárki az állatokkal jönne, őt sem zavarja, teljesen nyugodtan képes szunyókálni a zaj mellett is.
2016. dec. 31. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
67%
Jó neked előző, hogy ilyen állatot sikerült kifognod. A miénket zavarja. Elég idegtépő egész éjjel hallgatni, ahogy nyöszörög a kutya félelmében. Teljesen egyetértek a kérdezővel.
2016. dec. 31. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
49%
Nevelés kérdése, előző, a gazdin nagyon sok múlik.
2016. dec. 31. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Az állatokat is nagyon sajnálom, de megmondom őszintén emberként zavar engem. Mintha egész nap és éjjel az idegeimen citeráznának. Hiába próbálom elterelni a figyelmem, túl közel vannak, túl sok, túl sűrűn, túl hangosan, sajnos nem megy. Elrontja az ünnepet. Mondjuk most hogy így belegondolok az állatok az extra érzékeny hallásukkal odakint hááát lehet megzavarodnék tényleg.
2016. dec. 31. 18:10
 6/24 anonim ***** válasza:
42%
Vannak olyan állatok, akik zaj mellett dolgoznak, és nem rezelhetnek be, kiképzik őket erre, hogy ne ijedjenek meg a zajtól. Ezt egy hétköznapi kedvenc esetén is meg lehet tanítani. Egyébként pedig nem kötelező mindenkinek ünnepek alatt otthon lenni, el is lehet utazni, akár csendesebb helyre is, ha úgy tetszik. Mellesleg, ha a szomszéd elkezd fúrni, mert fel akar rakni egy képet vagy egy polcot a falra, az hangosabb, mint a tűzijáték. :-)
2016. dec. 31. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
51%

#1 - Mindenki, aki azt mondja, az az 1 nap kibírható, nem tudja, hogy mi van pl itt a Kozma utca körnékén. 1 hete tart. Persze most van a csúcspont, majd jövő hét vége felé talán lecseng. Se a BV, se a zsaruk nem csinálnak semmit. A Maglódin ilyenkor kiürülnek a házak, és 1 hét múlva úgy mennek vissza az emberek, hogy nem tudják, mi vár rájuk. Én 100 méterre lakom, de már az őrület szélén vagyok. Neeeem, nem szólunk már senkinek, úgyse csinálnak semmit. A bili csak egyszer borul majd, de akkor az összes cigány fattyúval, börtönnel, minden g*civel együtt röpül az egész a pokolba.

Ki lehet jönni az "egyszer ki lehet bírni" turistáknak a kőbányai nagy éjszakába, kíváncsi leszek, hogy megy reggel haza.

2016. dec. 31. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Dehogy hangosabb a szomszéd fúrása. Az elmenetellel meg tényleg ne nevettesd ki magad. Most már a kertvárosiak menjenek el ünnepekkor az otthonaikból ha nyugodt ünnepet akarnak? Áááá...
2016. dec. 31. 18:18
 9/24 anonim ***** válasza:
65%

Én panel lakásban élek, itt a szomszéd falfúrása hangosabb, még az is hangosabb, ha klopfolja a húst a vasárnapi ebédhez... :-D

Svédországban kellene élned, ha ennyire nem viseled el a zajt. Ott képesek az emberek az erdő szélén, mélyén is élni egy mindentől távol lévő házban, jártam ott egyszer, én nem tudnék úgy élni hosszú távon, zavarna ez az elszigeteltség, de valakinek meg az a jó. Egyébként ilyenkor nem megyek ki az utcára. Felelős gazdi meg az udvaron tartott állatait is bezárja épületbe, felelőtlen gazdinak meg nem való állat.

2016. dec. 31. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
93%

#7

Ezen a környékén 5-6 fele kezdik el,így ebből indultam ki.Máshol nem tudom,hogy zajlik,de a leírtad alapján örülök,hogy nem ilyen környéken élek :)

1-es voltam

2016. dec. 31. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!