Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Nyiregyháza vagy Debrecen?

Nyiregyháza vagy Debrecen?

Figyelt kérdés
Kozlekedes,emberek, iskolák, munkahelyek, biztonság. Minden érdekek
2017. jan. 23. 08:42
 1/8 anonim ***** válasza:
44%
Nyíregyháza sokkal szebb és barátságosabb.
2017. jan. 23. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%
Debrecen
2017. jan. 23. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%

Ha a két város közül kéne választani,én mindenképpen Debrecent választanám. Több jobb gimnázium van és az egyetem is azért egy kicsit jobb,mint a nyíregyházi.

A biztonság,közlekedés,munkahelyek szerintem hasonlóak.

Az emberek meg hát relatív.Mindkét városban vannak büdös bunkók , de ez mindenhol így van.

Nyíregyházán szerintem több a kimozdulási lehetőség családoknak. De fiataloknak lehet inkább Debrecenben van több lehetőség .

Debrecenben több bolt,üzletlánc van,ami Nyíregyházán nincs,ez szerintem pozitívum .

Én azt látom,hogy sokan jönnek át Nyíregyházáról tanulni vagy dolgozni .Fordítva ez ritkábban történik

2017. jan. 23. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
81%

3# vagyok.Egyébként nehéz és szerintem butaság összehasonlítani a két várost.

Nyíregyháza amúgy az utóbbi időben többet fejlődött szerintem. Debrecenben a Nagyerdőt szépítették,de mást nem nagyon, pl az állomás nagyon lepukkant, keleti szintű, míg mondjuk a Nyíregyi állomás simán van európa szintű..Szóval van sok eltérés,nehéz összehasonlítani, kinek melyik a jobb

2017. jan. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Sunshinedoll ***** válasza:
83%

Ha fiatal vagy, inkább debrecen, több szórakozóhely, jobb éttermek, több vásárlási lehetőség, jobb iskolák.

Ha családos, akkor inkább nyíregyháza.

Az emberek, közlekedés, munkahely szerintem majdnem ugyanaz.

2017. jan. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
87%

nem ez volt a kérdés, de én pont a két város között lakok, mindkét városból vannak ismerőseim dögivel.

menekülnek el innen, a dunántúlra vagy külföldre sokan családostól..nem csak a fiatalabbak.

én is gondolkozok,hogy a dunántúlra költözzek. ugyanazért a munkáért itt jóval kevesebbet fizetnek. és rengeteg a cigány is. nincsen semmi lehetőség.. románia és ukrajna van közel. egyikbe sem éri meg kimenni dolgozni .

dunántúlon legalább van lehetőség Ausztriába kimenni dolgozni,akár napi/heti hazajárással is.

én nem költöznék ide. de ha nagyon választani kell,akkor Debrecen. jobb az oktatás,több lehetőség van.

2017. jan. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
96%
Debrecen. Nem kérdés.
2017. jan. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy azt előttem is írták fiataloknak mindenképp Debrecen alkalmasabb több lehetőség tanulás szempontjából, több bolt, éttermek stb

Én nyíregyházi vagyok szeretek itt lakni szerintem az emberek itt kicsit nyugisabbak. Télen nagyon unalmas nem sok szórakozási lehetőség van pl a plázába mozi, boltok, vagy a játékterem ott bowling.

A városba korzóba az összes nagyobb fontosabb üzlet megtalálható.

Nyáron nagyon jó kis hangulatos város nagyobb a pörgés, sok fiatal. Mi is az estéket a városban levő kiülős helyeken töltjük koktélozunk beszélgetünk. Nyáron állatkert, sóstó, strand, élményfürdő.

Kis kellemes.

Debrecenbe azért jóval nagyobb a nyüzsgés.

21/L

2017. jan. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!