Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Budapesten tanuló nem budapest...

Budapesten tanuló nem budapestiek! Mennyi idő alatt 'memorizáltátok' Budapestet úgy nagyjából?

Figyelt kérdés
Másképp fogalmazva: Mennyi idő elteltével nem kellett már a térképet és az utcaneveket nézni, hogy eligazodjatok a mindennapokban?

2017. jan. 25. 16:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Pár hét.
2017. jan. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, nem nagyon mászkáltam egyedül, szinte csak párban vagy csapatostul.:-) Valaki mindig akadt, aki tudta, hol vagyunk és merre menjünk.
2017. jan. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én budapesti vagyok születésem óta és még így is elég sokszor használom a térképet vagy az utazástervezőt, ha csak egy cím van megadva és el kell oda jutnom. Meg aztán vannak homályos foltok, pl. Újbuda, mert nagyon ritkán járok arra.
2017. jan. 26. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
55%
Nagyon gyorsan. Budapest elég logikusan épült város, legalábbis a belvárosi része, úgyhogy 1-2 hét leforgása alatt már nagy biztonsággal közlekedtem.
2017. jan. 26. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Adri+ ***** válasza:

Szerintem egy jó külön pesti térképpel is rendelkező app jó megoldás

ezen a téren. Hidd el, szinte egy pesti sem fújja pestet.

Mert ez nagy város : hazánkban.

Nem egy tucat %(12) utcából és 3 térből álló kis tanya világ :

ahogy ma nevezik falu. :)


Adri

2017. márc. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!