Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ezért feljelenthet az alattunk...

Ezért feljelenthet az alattunk lakó?

Figyelt kérdés
A hugom a lakásba görkorcsolyázott mert ugye kint nem lehet az ónos eső miatt és feljött a szomszéd hogy feljelent ezért,különben ez nappal történt,megteheti?

2017. febr. 1. 20:56
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan már, csak fenyeget. Gondolom azért általában normálisak vagytok.
2017. febr. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
64%

Nézd meg a társasház házirendjében (alapító okirat vagy a társasházi szerződés melléklete), hogy benne van e konkrétan a görkorcsolyázás tiltása. Ha nincs benne, akkor küldd el a p1csáb@. Ha akar, valamivel úgyis csesztetni fog. Te is találj ellne valamit (kb azonos szintű lenne az, hogy te feljelented, mert hangosan fingik szarás közben, és ez a hugod mentális fejlődését zavarja, vagy találj bármi mást, valami bagatell baromságot, és szállj rá, legjobb védekezés a támadás még mindig)

Amúgy meg ha ilyenért feljelent, lehet kiröhögik. Küldd el a bánatba.

2017. febr. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha azt mondtátok, hogy csak egy kicsit játszott, és már abba is hagyja, és nem akartatok zavarni, akkor bolond volna.

De!

A szüleim házában a lakásokat eredetileg szőnyegpadlósra, illetve PVC padlósra készítették.

Nemrég új lakó költözött föléjük, és a szobákban parkettára, a többi helyiségben járólapra cserélte a burkolatot anélkül, hogy valamit is tett volna a rezgések csillapítása érdekében.

Lent tisztán lehet hallani, amikor a gyerekek a parkettán kisautókat (Matchbox-szerű) löködnek egymáshoz, a csúcs az volt, amikor a konyhában leeső fémpénz hangját szinte ugyanúgy hallottam, mintha ott állnék mellette.

Ilyen épületben tényleg baromi zavaró lehet egy görkorizó gyerek. Lehet, hogy az alsó szomszéd éjjel dolgozott, és pihenni szeretett volna.

2017. febr. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem szoktunk hangoskodni viszont a hugom nem most korizott a lakásba először mert ugye kint nem tud a jég meg stb miatt ez az eset pedig pontosan 8kor történt este hogy feljött a szomszéd szószerint verte az ajtót és fenyegetőzött hogy szól a gondnoknak rendőrségnek és albérletben lakunk meg itt hallgatózott a lépcsőnél
2017. febr. 1. 21:35
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért este 8-kor nem illik hangoskodni. Eddig nem szólt, mert nappal volt. Most meg már pihenni szeretne. Viszont lehetett volna szépen is szólnia.
2017. febr. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg kicsit szürreális, hogy a lakásban muszáj görkorcsolyázni. Ez már szerintem engem is zavarna. Tudom, hogy hosszú a tél, meg minden, de, ha mozgás hiánya van, elvihetnétek úszni, vagy hasonló...
2017. febr. 2. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Vidd el jégkorizni a húgodat és ne kínozzátok az alattatok levőt, most telt be nála a pohár. Ha a rendőrség nem is tesz semmit nem jogosít fel rá titeket, hogy bunkók legyetek.
2017. febr. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

A szomszéd stílusával nem értek egyet, de azért az sem teljesen korrekt, hogy rendszeresen a lakásban görkorizik a húgod.

Elhiszem, hogy szeretne, de akkor is ki kell vàrni, amíg jobb lesz az idő. A húgodnak is meg kell tanulnia, hogy nem kaphat meg mindent azonnal, és igyekezni kell nem zavarni másokat. Jön a tavasz, rengeteg ideje lesz még korizni. A szomszédnak is jár a pihenés, főleg este 8kor.

2017. febr. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 paradicsom31 válasza:
100%
Ez hülyeség, ezért nem jelenthet fel. Rendőrségi alkalmazott vagyok, tudom, az ilyenen a rendőr is csak mosolyog. Viszont ha már nagyon panaszkodik, maximum csak felszólítanak, hogy ne korizzon a házban.
2017. febr. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
92%

Basszus, este nyolckor? A húgod, vagy a szüleid debilek? Én nyakon vágnám a gyerekemet - képletesen -, ha ilyen elborult ötlete támadna.


Igazuk van az alattatok lakóknak, én is rátok törtem volna az ajtót.

2017. febr. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!