Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ez csak nekem furcsa? A...

Ez csak nekem furcsa? A szomszédok kétes erkölcsű alakok?

Figyelt kérdés
Én 3 laktórásammal a Damjanich utcában lakunk,3 hete beköltözött szomszédunkba korunkbeli 18-21 éves srácok,5-en vannak.Ránézésre jó barátok és a Népszínház utcából költöztek ide,állitólag örökölték.De ami furcsa ezek úgy hordják,a bicikliket,hűtőt,fémhulladékot meg minden cuccot mintha a fán teremnének.Márkás ruháik vannak pl:Helly Hansen kabátba rohangálnak.A biciklik is amiket hoznak-visznek Merida,Gepida csupa márkás bicikli.Dolgozni nem dolgoznak.Robogókat hoznak visznek,minden féle alkatrészt,számitógépet,múlt héten zsír új kromfelniből pakoltak be vagy 8-10 darabot.Ez nektek nem lenne furcsa?

2017. febr. 15. 23:22
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem ritka ez a jelenség. Szerintem maradj ki belőle.
2017. febr. 15. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
79%

Nem csak a putyilov gyárban 3 műszakban lehet dolgozni, van még sokféle munkahely, gondolom észrevetted már.

De addig úgysem nyugodsz, amíg rájuk nem hívod a NAV-ot, rendőrséget, 100 tagú rézfúvós zenekart, meg a Mari nénit.

Lehet, ebay-eznek, hagyatékokra vannak ráállva, külföldről hozzák be hirdetések alapján.

2017. febr. 16. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!