Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hogyan tegyem pokollá a...

Hogyan tegyem pokollá a szomszédom életét?

Figyelt kérdés
Neki ezt sikerült kiviteleznie. Hetente jelentget föl, rendőröket hív. Most telt be a pohár! Mindent el akarok követni, amit csak a törvény megenged. Az ablaka alatt fogok szalonnát sütni.. bográcsozni.. minden áldott nap. Ötleteket várok, amik nem törvénysértőek. Mikortól is szól az a bizonyos ,, csend,, rendelet? Segítsetek! Most épp a kutyáimat akarja elvitetni.. csak úgy! (Falu, kertes ház)

2017. febr. 23. 13:09
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
Túl vagyunk egy csatán. Feljelentett veszélyes eb tartásért és csendháborításért. Nyertünk.
2017. júl. 18. 21:44
 22/22 anonim válasza:
Azt mondják, a bosszú csak hidegen jó, de általában az szívja meg, aki a gyengébb. Nekem úgy tűnik, te egy kicsit gyengébb vagy.És a folyamatos bosszantás nagyon fáradtságos, sok leleményt kíván. Az is számít, hogy ffi vagy nő az illető. Egyébként hány kutyád van? Itt egy családnak négy kutyája van, és meg lehet őrülni tőlük, egy másiknak egy őrjöngő vad pulija, a harmadiknak egy elmebeteg picsije. Semmit nem lehet csinálni, mert ők fognak rajtad bosszút állni. Egy hasonló esetben én a jegyzőtől kértem békéltetést, és az hosszú időre megoldotta a dolgot. A jegyzőnél írásba foglaltok egy megállapodást, azután annak a betartása vagy be nem tartása hivatkozási alap lesz. Pld. az állandó rendőrhívás miatt, ha nem marad abba, feljelentheted zaklatásért! (Mindig vetess fel a rendőrökkel jegyzőkönyvet, hogy a semmire jöttek!) Ha pedig háborút akarsz, nézz körül a neten találsz annyi ötletet, hogy még sok is.
2019. okt. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!