Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mire számítsak a szomszédtól...

Mire számítsak a szomszédtól legközelebb?

Figyelt kérdés
Nem közvetlen szomszéd, errefelé lakik, láttam hogy nem veszi fel a kutyája végtermékét. Direkt megálltam bámulni, de semmi. Ideges lettem, lefotóztam előbb a kutyát (bull típusú valami) majd a gazdát (nem kisdarab fickó). Az elkezdett vonyítani, hogy nincs jogom fotózni, mondom akkor ne hagyja szanaszét a kutyaszart. Erre ő, hogy mindenki ott hagyja. Mondom nem érdekel, szedje fel, akkor kitörlöm a képeket. Erre megint, hogy mindenki széthagyja, és hogy ebben az országban nekem nincs jogom képeket csinálni, de ezt már emelt hangon, erősen közeledve. Akkor látványosan előkaptam a borssprayt, mondtam neki, hogy ne velem törődjön, hanem a kutyája szanaszéthagyott kupacaival. Itt leállt, csak utánam idiótázott-őrültezett egy darabig. Mire számítsak ezek után legközelebb? Nő vagyok, megverni nyilván nem fog, de vajon belém köt?
2017. márc. 1. 15:51
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
Valószínűleg nem fogja ennyiben hagyni a dolgot.És gartulálok, hogy így kiálltáll ezért, minden tiszteletem a Tiéd!
2017. márc. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%

Képet valóban nem volt jogot csinálni róla, más kérdés, hol történt ez? Ha vidéken valami putri faluban, én se szedném össze utána, városban, parkban, más kérdés.


Amúgy valószínű szeretnél magadnak egy ellenséget. Megérte?

Aztán ki tudja, milyen módon fogja rajtad ezt megtorolni. Ha van autód, azon, kerted, kerítésed, stb...

Én is gratulálok neked, ügyes nő vagy, és nagyon kemíny, csak így tovább!!!!

2017. márc. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálunk ez a közterületesek dolga, lejetséges hogy nálatok is pont azért hogy ne legyen bajod belőle hogy rászólt idegen emberekre.
2017. márc. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagy kupac ürüléket a cipőtökre. Igen, megérte, ha innentől kezdve legalább nem az én házam előtt hagyja ott.
2017. márc. 1. 21:42
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha valami távoli faluban vagytok, akkor mondjuk van esélyed, hogy egy rosszabb napján felkeres és összepakol. Mondjuk szerencséd, hogy nő vagy, így csak nem fog bántani. Ráadásul neked van igazad (bár mondjuk rögtön úgy sem fog leesni neki, ha úgy megy neki másnak, hogy a másiknak van igaza). Valójában nem azért nem szedi fel, mert más sem, hanem mer derogál neki. Úgy érzi nem fog lekicsinyedi odáig, hogy szart szedjen saját kutyája után. Mondjuk valamelyest megértem az érzéseit, de ha már van kutyája, akkor szedje fel utána a szart. Így kéne, de sajnos az öreg nénikék sem szedik fel a kutyájuk után, ezzel többen is úgy érzik, hogy nekik sem kell akkor. Pedig mindenkinek fel kéne szedni. Én azt mondom, hogy jól tetted, amit tettél.
2017. márc. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!