Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Alsó szomszédtól milyen...

Alsó szomszédtól milyen zajokat hallotok?

Figyelt kérdés
Legfelső szintre költöznék, de mondták, hogy ott sem feltétlenül jobb.
2016. nov. 10. 08:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%
Én általában hard techno-t, pszichedelikus trance-t, meg Goa-t... de túl tudom bömböltetni...
2016. nov. 10. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
68%

Nálunk az alsó szomszéd öregasszony majdnem siket, ezért sokszor ba szott hangosan hallgatja tv-t.

Viszont volt olyan felső szomszédunk, akinek a gyereke meg kosárlabdázott a szobában.

A mostani felső szomszéd meg éjjel tűsarkúban mászkál összevissza, vagy porszívózik.

Nagy az isten állatkertje!

2016. nov. 10. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
76%
reggeli iskolába készülődés közbeni ordibálásokat, hisztiket hallottam csak, de erre csodás megoldás lett a füldugó 😊
2016. nov. 10. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Füldugóval, hogy kelsz fel reggel az ébresztőre?
2016. nov. 10. 09:32
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Minden gond nélkül. Ott van mellettem, elég erősen rezeg és emelkedőre van állítva csengőhangja. Még sose aludtam el.
2016. nov. 10. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Laktam hetediken, másodikon és hidd el most a legfelső szinten a legjobb. Itt is hallom ha alsó szomszédok vagy mellettem lakók veszekednek, bömböltetik a tvt, de nincs trappolás, futkosás, dörömbölés.
2016. nov. 10. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
82%

Ez tényleg a lakóközönségtől függ.

Legelső szinten annyi előny van, hogy ha vki alattad trappol, magassarkúban, fapapucsban járkál, az nem lesz olyan hangos. De ettől még lehet olyan szomszédod, aki:

- egész nap ordít, üvölt, veszekszik

- bömbölteti a tévét meg a rádiót, mert félsüket

- hangszeren tanul és a leglehetetlenebb időpontokban gyakorolja (hegedű, dob pl. vicces tud lenni)

- hangosan hallgatja a zenét vagy heti szinten baromi hangosan bulizik otthon

- ugatós kutyát tart

- veri a csöveket (ha nem ő, akkor a gyereke)

- idegesítő hangú, szarul működő riasztója van, ami fél óránként észlel vmi "károsat"

- hangosan dug

2016. nov. 10. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
59%
Semmilyet, sőt mástól sem. Olyan, mintha egyedül laknánk, pedig 9 emeletes épület és inkább fiatal családok vannak gyerekkel, mint idősek.
2016. nov. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
36%
Nálunk billeg a cdajszi agya alattam és a fa kereses ágy hozzáér a radiátorhoz, a hölgyemény pénzért fogad urakat, hetente 3napon 2-5 urat, olyankor ha az ágxban csinálják, az egész lépcsőház a radiátor kopogását hallgatja...
2016. nov. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon ritkán hallok az alsó szomszédtól a rádió által közvetített valamilyen zenés műsort, de ez is csak kora este fordul elő.
2016. nov. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!