Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Panellakók! Találkoztatok...

Panellakók! Találkoztatok olyan esettel, hogy valaki állandó jelleggel tönkreteszi a főbejárat zárját?

Figyelt kérdés
Szinte minden hónapban új zárat kell cserélni, új kulcsokat csináltatni, mert vagy bele van törve a kulcs, vagy feszegetve van. Most éppenséggel be van pillanatragasztózva. Eszem megáll, komolyan.
2017. márc. 20. 22:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Nálunk az üveget törik be rajta állandóan, de minimum meg van repedve.
2017. márc. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk egy időben az automata kapubehúzót törte ki valaki. Megcsinálták és pár nap múlva ismét. Kb egy évig ment ez. Aztán lehet, elköltözött szerencsére, mert már nincs gond.

Tegyen fel a ház kamerát.

2017. márc. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nálunk ez csak egyszer fordult elő szerencsére.

Viszont olyan is volt, hogy a kaputelefont öntötte le valaki valamilyen maró folyadékkal.

2017. márc. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ja, és az ajtóüveget is próbálták betörni, de szerencsére olyan kemény hogy majdnem törhetetlen.
2017. márc. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hogyne, 2 lépcsőház van a társasházunkban, a másik lépcsőházban volt ilyen gond, meg egyéb rongálás, kamerarendszer van azóta, az ottani lakásoknak magasabb lett a közös költsége, azóta nincs ilyen gond
2017. márc. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én akkor csináltam ezt, amikor a panelzsaru akciónyuggerek kitalálták, hogy a házba nem jöhet be senki este 10 óra után - de se ki, se be! Magyarul ne hívhassak magamhoz egy havert se vagy esetleg nőt. Akkor pillanatragasztóztam én is, de nem a főbejáratot, hanem a gyökerek ajtaját. Érdekes módon két héten belül megszűnt a kijárási tilalom :D.
2017. jún. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!