Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ti is találkoztatok már a...

Ti is találkoztatok már a bolonddal a városotokban?

Figyelt kérdés
Elég ilyesztő éjjel is láttam már huzta a bőrőndjét,zavart volt a tekintete és mindig kapucni van a fején.A szüleim látásból ismerik a családját,nem tudja miért van az utcán de szerinte mentális beteg.Vagy mi lehet vele?

2017. jan. 6. 13:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
57%
A helyesírásod sokkal ijesztőbb.
2017. jan. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Oké de az most nem lényeg,a tesóm is nagyon fél tőle!
2017. jan. 6. 13:17
 3/14 anonim ***** válasza:
31%

... ráadásul a helyesírásellenőrző program sem a barátod!

Ejnye-bejnye! :)

2017. jan. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Fehérváron több is van, bár mostanában csak egyet látni, a többivel nem tudom mi a helyzet.

Volt egy fazon, aki állandóan mondta a magát, mondván, hogy ő vele ezt nem csinálhatják meg, majd ő megmutatja nekik stb. Szerintem a munkahelyén szúrhattak ki vele, aztán becsavarodott, és beakadt a lemez.

Volt olyan is, aki szét akarta b szni az egész várost, de őt csak hallomásból "ismerem".

Akivel viszont gyakran találkozni, az egy pszichés beteg, aki az anyjával szokott sétálni, közben ordítozik, szidja az anyját, meg néha még vandálkodik is. Sőt youtube-on van felvétel róla, hogy embereket támad meg.

2017. jan. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha gyerekek vagytok, semmi keresnivalótok éjjel az utcán!

Ha felnőttek vagytok - bár ezt kétlem - akkor meg nem féltek egy nyomorulttól, ...amennyiben tényleg beteg.

Ugyanis, ha valaki kapucniban közlekedik (ráadásul télen!)és bőrönddel, még nem biztos, hogy elmebeteg.

2017. jan. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Mint írtam,nem ez a lényeg!Van aki félti a családját egy elmebajostól,te meg a helyeyíráson rágodsz!Oké!Még gyerek fejjel is felfogom,hogy vagy te vagy az vagy a rokonod lehet!
2017. jan. 6. 13:20
 7/14 anonim ***** válasza:
*magáét
2017. jan. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Láttam többször is nem csak télen jár így,mindig motyog valamit.Anya szeint huszonéves és nincs munkája.
2017. jan. 6. 13:22
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Ahol régebben laktunk, volt egy nagydarab, ártalmatlan férfi, agyilag olyan 6-7 éves szinten. Ment az újságoshoz, "apucinak újságért", mindenkivel barátkozott, nem félt tőle senki. Sajnos aztán elütötte a busz, kórházba, majd szociális otthonba került.
2017. jan. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
44%

De imádom a helyesírásba belekötő gyökereket, akik biztos betéve tudják a magyar nyelvtan csínját-bínját, hogy mindenkit kioktatnak.


Ha nem tudtok valamihez hozzászólni, akkor ne szóljatok hozzá. Az hogy más írásába beleköttök is csak azt bizonyítja, hogy még annyi értelmetek sincs, mint egy marék porcelánlepkének.

2017. jan. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!