Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Minden panel ilyen?

Minden panel ilyen?

Figyelt kérdés

Egyszerűen hihetetlen ami itt van. A felő lakó kölyke egész nap fapapucsban rohangál, bútorokat tologat visít.

A folyosón mellettem 2 kutya vonyít akárhányszor csak nyílik a lift ajtó, a másik barom meg egész nap üvölteti a zenét. Az utcán ordibálnak, a parkolóban drogot árulnak. Mi a jóisten lett itt?



2017. márc. 27. 10:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%
Nem tudom mind ilyen-e, de a leirasod kisertetiesen emlekeztet arra, ahol mi laktunk. Csak az uvoltve veszekedo szomszedot hagytad ki.
2017. márc. 27. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen. A fölöttem lakó éveken, évtizedeken át bömböltette a kossuth rádiót, már reggel 5.00-kor. Mostanában a tv harsog hajnaltól úgy reggel 9.00-ig. Az alattam levő lakó macskákat tartott, szellőztetni nem lehetett, dőlt a pöce szag. A fal szomszédom egy kb 10 tagú arab egyetemista banda, éjszaka 2.00-kor is a pofázásukat hallgatom. A szembe levő lakók 2 percenként ki be járkálnak, le föl, a lift állandóan megy.
2017. márc. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem minden panel ilyen.

Keress másikat, ezt pedig add el!

2017. márc. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem minden ilyen. De sajnos, szinte mindben felbukkan időnként egy olyan lakó, aki nem tud viselkedni. És ilyenből bőven elég egy is. Főleg, ha a te közeledben lakik és nem választ el jó sok emelet.

De sajnos a családi házaknál is ki lehet fogni bunkó szomszédot.

2017. márc. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
78%

8 éve lakom panelban, de ilyeneket még csak itt a gyakorin olvastam.

Viszont, a mi emeletünkön lakik egy fickó, aki azt képzeli, hogy a folyosó a kutyafuttató.

2017. márc. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Noblesse Oblige ***** válasza:
70%

Én panelban nőttem fel, éltem 20 éves koromig, sőt koleszos is voltam (ahol azért voltak kemény bulik), de ilyet nem igazán élem, még ott sem, ami egy cigány putri közepén volt!

Koleszba megesett a zajongás, de az tervezett volt, tehát lehetett rá számítani, de még ott is a csend volt az általános.


Szóval nekem jó tapasztalataim vannak a panelról.

2017. márc. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Egyszerűen hihetetlen. A kutyásnak szóltam már 3x, ebből 2x szépen, 1x durván. Még neki áll feljebb. A felső szomszédnak ha felkopogok, agresszívan visszakopog.

A rendőrségen tettem bejelentést, hogy drogot árulnak a parkolóban, nem történt semmi. Feladom, elköltözöm.

2017. márc. 27. 10:44
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Ezért kell legfelülre költözni! Az én szomszédaim nyugdíjasok, soha egy szót sem hallottam át.


Az utcán itt is ordibálnak, és ez sajnos a legfölső emeletre is felhallatszik. (Voltam 15 emeletesben is, ott nem zavaró, itt a tizesben még eléggé.) Biztos vagyok benne, hogy itt is megy a biznisz a parkolóban, de sose láttam még. Te hogyan találkoztál ezzel?


Nálunk is volt gond azért. A néhány emelettel alattam lakó tengerimalacokat tenyésztett a lakásban, és iszonyatos szag jött fel, de ez már évek óta nincs. Kettővel alattam pedig egy iszonyatosan bunkó nyugdíjas lakik, aki folyamatosan azt hiszi, hogy neki kötekednie kell és semmi se jó neki. Bár az ő és a közvetlen szomszédaim esetében is inkább attól tartok, ha esetleg valami történne a nénikkel, akkor utánuk egy 20-25 tagú kis "csálád" költözik a helyükre, és az életben nem tudom onnantól kezdve eladni a lakást.


Melyik lakótelepen vagy?

2017. márc. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Ez a 15.kerület Újpalotai lakótelep. Honnan látom, hogy a parkolóban megy a biznisz? Onnan hogy tisztán látom az ablakból, és az utcáról is. Nem bírok tovább itt élni.

Se aludni, se pihenni, semmit sem lehet. Persze ha egyszer jönnék haza részegen és üvöltözve, meg rugdosva a liftet akkor az összes szomszéd kint lenne hőzöngve hogy ezt nem lehet meg mit képzelek. Na egyszer kipróbálom.

2017. márc. 27. 11:15
 10/16 anonim ***** válasza:
70%

Nalunk minden rendben van, panelban lakunk, elozo is panel volt, minden szomszed kedves, jomodoru, nincs "helyi galeri" sem. Pedig atlag kornyek, ujpesti lakotelep.

Rosszat fogtal ki.

2017. márc. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!