Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Aki egyedül lakik hogyan bírja?

Aki egyedül lakik hogyan bírja?

Figyelt kérdés
25 èves vagyok ès a barátom hajnali 1-ig dolgozik, mert pultos. utálok munka után este egyedül itthon lenni. fèlek, egyedül vagyok,nem találom fel magam.szerintetek ez normális? vannak akik az èn koromban egyedül laknak, mondjuk egy teljesen más városba? ők hogyan boldogulnak? nem rossz egyedül otthon lenni?
2017. ápr. 6. 22:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%
Aki NEM egyedül lakik hogyan bírja?
2017. ápr. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
80%
Háztartási munka, főzés, sport, hobbik...Ezt hívják szabadidőnek.
2017. ápr. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
83%

Hát én most pl. dolgozom azért, hogy egyedül lehessek. :D

Egy ismerősöm külföldön van és rám hagyta, hogy tartsam rendben a lakását, cserébe ott lehetek egyedül napokat, mert kis lakásban lakunk a barátommal és én megőrülök (meg ő is), ha nem lehetek egyedül pár estét, munka után.

Nincsen hobbid?

2017. ápr. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

mindíg parázok mindenen, pl. hogy valami bajom lesz ès egyedül nem tudok segítsèget kèrni, meg fèlek egyedül èjszaka a sötèt lakásba(lehet sok volt a horror film)... ilyenek stb.

tudom hogy hülyesèg de komolyan így vagyok

2017. ápr. 6. 22:38
 5/14 anonim ***** válasza:
91%

Óh én imádom, hogy nem kell senkit kerülgetni. :)

27/n

2017. ápr. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
77%
a tükröket takard le mert ha a szörnyek kiszagolják hogy egyedül vagy akkor eljönnek érted és aki nem tudná a tükör az egy kapu
2017. ápr. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
😩
2017. ápr. 6. 23:20
 8/14 anonim ***** válasza:
85%
Nézz horror filmeket és utána garantáltan nem érzed magad egyedül. :)
2017. ápr. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
na mèg az kène
2017. ápr. 6. 23:35
 10/14 anonim ***** válasza:
68%

Én is szeretem. Nincs, aki beleszóljon, hogy mit, mikor és hogyan csinálok (ésszerű keretek között persze, tehát nem állok neki lakásban hajnal 1-kor porszívózni/zavarni valamivel a lakókat). Na meg, mint már más is írta, nem kell senkit kerülgetni és senkihez alkalmazkodni itthon.


Fél éve költöztem el. Eleinte azt hittem én is, hogy rossz lesz, de elég volt 1 egyedül töltött éjszaka rájönni, hogy egy társasházban az égvilágon semmi félnivaló nincs.


22/N

2017. ápr. 7. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!