Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit csinálhat az ember, ha...

Mit csinálhat az ember, ha egyedül él és kizárja magát a házából?

Figyelt kérdés
Nemsokára egyedül fogok élni, és felmerült bennem, hogy mi lenne, ha egyszer olyan pancser lennék, hogy kizárom magam. Nem lenne kit felhívnom, hogy engedjen be, meg ilyesmi.
2017. márc. 30. 09:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Hívsz egy lakatost.
2017. márc. 30. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lakatost hivsz.
2017. márc. 30. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Lakatost hívsz, vagy ha tudod, hogy ilyen előfordulhat, akkor pótkulcs a szőnyeg alá, vagy virágladába, vagy ha közel élsz valamelyik rokonhoz, megbízható baráthoz, akkor neki. Vagy lehet csináltatni, venni számzáras kisdobozt, felfúrod a kinti falra, amibe beleteszed, mielőtt indulsz, így legalább elhagyni sem fogod.
2017. márc. 30. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Vagy veszel egy olyan ajtót ahol ilyen nem lehetséges pl nekünk is olyan az ajtó hogy ezt nem lehet kivitelezni.
2017. márc. 30. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Amikor a mostani lakásomba költöztem, akkor az volt az első, hogy kicseréltem az ajtót, mert a régit, ha véletlenül becsapta a huzat, kívülről csak kulccsal lehetett nyitni. Aztán adtam egy kulcsgarnitúrát annak az embernek, akiben megbízom, mert még mindig megtörténhet, hogy kulcsra zárom, de valahol elhagyom a kulcsot.

Ha hazajövök, akkor belülről kulcsra zárom, de a kulcsot visszahúzom a zárban, így ha bármi történik velem, ez az ember, akinél a kulcs van, be tud jönni.

Ha senki nem lakik abban a városban, akiben meg tudsz bízni, akkor viszont tényleg csak a lakatos marad.

2017. márc. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Adsz valakinek pótkulcsot

Nekem van a 70 kmre lakó szüleimnél ill a 1 kmre lakó barátnőmnél

Meg van olyan biztosítás kiegészítésem, hogy egy telefon a biztosítónak és jön a lakatos

2017. márc. 30. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!