Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » HÚSVÉT - Szerintetek városba...

Steel540 kérdése:

HÚSVÉT - Szerintetek városba jobban lehet locsolni mint faluban? Pár éve csak faluba locsolok, de nem tudom hogy városba is kinyitnák-e annyian az ajtót az emberek. Nincs valakinek tapasztalata ez ügyben?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 9. 20:08
 1/6 anonim ***** válasza:
88%

elmesélem neked, mi történne, ha egy vadidegen becsöngetne hozzám locsolni

- nem nyitnék ajtót

- elküldenéma jó k anyjába


akár falun, akár városban

2017. ápr. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%
Részemről, egyáltalán nem díjaznám, ha idegen becsöngetne, hogy locsolkodni akar. Simán elküldeném. Legutóbb gyerekkoromban volt ilyen. (mármint, hogy idegen akart locsolkodni) Már akkor, gyerekfejjel sem tartottam normális dolognak. Pedig akkor azért még közvetlenebbek voltak az emberek.
2017. ápr. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
82%
Mi nem szoktuk beengedni az idegeneket, sőt mikor még a szüleimmel laktam a falut minden húsvétkor járták az iskolásokból összerakott kereplők, eleinte beengedtük őket, de egyre pofátlanabbá váltak: pénzt nem adunk idegennek, hisz nem erről szól a húsvét, hímes tojást vagy csokitojást, egyéb édességet adtunk nekik, de húzták a szájukat jelezve, hogy pénzt is várnának. Ha nem rokon jött, hanem mondjuk annak idején osztálytárs vagy ismerősnek a gyereke, őket beengedtük, de rajtuk is látszott, hogy jobban örülnének a pénznek. Mára már csak rokonokat engedünk be.
2017. ápr. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
71%
Én könnygázzal locsolnálak szembe ha csengetgetnél a kölniddel
2017. ápr. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
62%

Biztosan nem, akarja a fene, hogy bárki is megerőszakoljon.


Vagy gázsprayvel-csőkulccsal.

2017. ápr. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
38%
Csak úgy pislogok..., hogy mit is akarsz Te?! Előttem már elmondták a többit.
2017. ápr. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!