Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ebben az esetben hogyan lehet...

Ebben az esetben hogyan lehet megfingatni a szomszédot?

Figyelt kérdés

Vélhetőleg napközben, mikor nem voltunk otthon átdobott a kennelbe egy petárdát. (megtaláltuk a maradványát)


Nos ez a kutyámat idegileg teljesen kikészítette. Már retteg a kertben.


És szinte őrjöngök dühömben, hogy semmit sem tehetek.

Ha szólok a szomszédnak, mindent csípőből tagadni fog.

Kamera nincs, ami rögzítette, hogy ő volt. (csak ő lehetett, mert az utcáról nem lehet oda behajítani semmit.)

Tehát effektíve más nem lehetett.


Már előzőleg is piszkálták a kutyát.


2017. máj. 4. 11:28
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
84%
Hajnali 6-kor tegyél majdnem közvetlenül az ajtaja elé petárdát
2017. máj. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
96%

"Kamera nincs, ami rögzítette, hogy ő volt."

Akkor most veszel egyet,ugye?

2017. máj. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
94%
Valójában mi baja a szomszédodnak a kutyáddal?
2017. máj. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 A kérdező kommentje:
2: fölösleges. a kutya már nem alszik többé a kennelbe, mert annyira fél, hogy nem lehet bevonszolni oda. és nem erőltetem, mert jót akarok Neki.
2017. máj. 4. 11:39
 5/43 A kérdező kommentje:

1: vmi mást, ami tényleg zavarná.


3: az hogy néha ugatott, ahogy minden kutya szokta.

2017. máj. 4. 11:42
 6/43 anonim ***** válasza:
97%
Szólj neki, hogy feljelentést tettél a rendőrségen, mert, képzelje, egy aljas alak petárdát dobott a kutya kenneljébe, ők meg vizsgálatot indítottak. Remélem összeszarja magát.
2017. máj. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
84%
Csak kamerával oldhatod meg ha újra megteszi,én amikor hasonló problémám volt akkor az autós hd kamerát raktam ki az ablakba(powerbank-ről elmegy egy napot),addig is nyoma az legyen tehát tegyél feljelentést jöjjenek ki rendőrök lássa az a sz.rh.zi szomszédod,persze biz. nélkül csa ismeretlen ellen.Fenyegetni,beszélni vele felesleges mert abból csak ő is jelentgethet,látszik hogy egy s.ggf.j.-Rendőrnek lehet mondani hogy esetleg van gyereketek akkor őt is eltalálhatta volna,vagy titeket ami már lehet hogy más bűncse. kategóriába tartozik.A petárda minden fajtája illegális,de nem hinném hogy olyan hüly. hogy több is van neki,vagy hogy nem dugta el.Mennyi idős ez a (jóravaló) ember?
2017. máj. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 A kérdező kommentje:
6: elgondolkoztam rajta. de elég dörzsölt ahhoz, hogy ismerje a hatóság munkáját. magyarán tudja hogy egy ilyen ügyet a rendőrök telibe szarnak.
2017. máj. 4. 11:49
 9/43 A kérdező kommentje:
7: 40es családapa.
2017. máj. 4. 11:50
 10/43 A kérdező kommentje:

nemrég még én is vmi hasonló kicseszésre gondoltam.


rajzszög az autó kerekébe stb.


de erről lebeszéltek.

2017. máj. 4. 11:51
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!