Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Herby miért költözött el...

Herby miért költözött el Diától édesanyjához?

Figyelt kérdés
2017. máj. 12. 19:27
 1/5 anonim ***** válasza:
61%
igazi indokot nem tudni. azt mondta már az anyjánál hogy minek kérdezgetik mikor elmondta egy erkélyes videóban előtte -amit utána törölt- hogy egy személy miatt. mivel én is lemaradtam róla nem tudom hogy konkrétumokról beszélt-e. utána valaki más lájvjában írt valaki egy olyat is hogy azért mert nem adott haza elég pénzt de ez nagy valószínűséggel kamu. hozták már összefüggésbe a Kuhár Bencés dologgal is de kétlem hogy ilyen súlyos kihatással lett volna. szóval egy személy miatt. ami biztosan elhangzott Peti szájából. talán az őrült nőszomszédjuk lehet aki folyton veszekedett velük meg meg is rúgta a kutyát, de azt is hallani másoktól már évek óta hogy Dia betegesen féltékeny rá és lehet ő az, és ezt elégelte meg. ez esélyesebb is mert azóta társkeresőzik szóval szakíthattak. persze lehet tök más oka lehet spekulálni mi volt a valós ok, de az biztos hogy semmiség miatt nem dönt úgy ilyen felépített háttérrel valaki hogy új életet kezd csak ha valami olyan súlyosan zavaró tényező van az életében amit maga mögött szeretne hagyni
2017. máj. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Ki az a hörbi?
2017. máj. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Nyomoztam es a Herby csatornan 2 videot talalta. Kepzeld meg marciusiak :0

Ez tunik a legmegbizhatobb infonak most

A videok cimei: "Csak úgy" "Na csó"

2017. máj. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
65%
Mert Dia már a dohanyboltba se engedte el.
2017. máj. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
első vagyok na update ma csinált egy gyakran ismételt kérdéseket amiben elmondta hogy elhidegültek Diával és szakítottak és azért költözött el, külön utakon folytatják az életüket
2017. máj. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!