Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ha a szomszéd megkérne hogy...

Ha a szomszéd megkérne hogy nyáron ne az erkélyen dohányozz mert nem tud szellőztetni figyelembe vennéd?

Figyelt kérdés
Nem szívesen mennék le a ház elé.

2017. máj. 16. 14:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
19%
Ha nem egész nap van nyitva az ablaka akkor max nem akkor mennék ki. De egyébként meg semmi köze hozzá. Budapesten a levegő se jobb úgyhogy igazából tök mindegy(nem írtad hol laksz, ezért írtam Budapestet példának)
2017. máj. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
60%

Nem. Kivéve, ha egész nap dohányzol :) Akkor tényleg nem tudja kinyitni az ablakot.

Hozzám mondjuk még soha nem szállt be mástól a füst. Eloszlik az, nem száll egyenesen a szomszéd ablakába :)

Ha lemész a ház elé, akkor szerinte nem száll be, csak ha az erkélyen állsz? Érdekes :)

Vagy menj el egy puszta közepére?

2017. máj. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megerősítést. Nem hiszem hogy beszáll hozzá. Nincs köze hozzá hogy az erkélyemen cigizek.
2017. máj. 16. 14:39
 4/17 anonim ***** válasza:
75%

Sajna pedig beszáll.


Nálam állíthatatlan a fűtés, és márciustól nyitva volt már idén is az ablakom, és csak az előző héttől kezdtem el érezni a dohányszagot. Nem tudom, hogy addig megoldja a lakásában, vagy mi. Mert ez az ablak márciusban kinyílik, és októberig nyitva, én meg szinte mindig itthon, innen dolgozom.


De beszáll. Hozzám még valami erős Old Spice szag is beszokott. Azt meg nem hiszem, hogy az ablakból kilógva fújja szét.

2017. máj. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Fatal_3rror_ ***** válasza:
78%

Valahol vicces, hogy te kimész az erkélyedre, nehogy bagós legyen a lakásod, de azt telibe szarod ha másnak az lesz miattad.


Miért nem dohányzol odabent? Ja hogy büdös...?

2017. máj. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
72%

"Valahol vicces, hogy te kimész az erkélyedre, nehogy bagós legyen a lakásod, de azt telibe szarod ha másnak az lesz miattad. "


+1

2017. máj. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
32%
Pont telibeszarnám a nyavalygását. Csukja be az ablakát ha nem tetszik ,mellesleg a levegő sokkal szennyezettebb alapból,ez a cigifüst elleni paláver nem más mint kötekedés, és pont úgy is kezelem.
2017. máj. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
44%
Saját portáját füstölje be, ne az enyémet, ahányszor kint füstölne leönteném egy vödör vízzel a dohányfüggő senkiházit!
2017. máj. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
84%
Bár nem dohányzom, de a negyediken lakom, és át tudom érezni, milyen lehet, mikor a szomszéd naponta többször ugráltatná az embert. Szóval nemet mondanék neki, hacsak nem dohányzol félóránként.
2017. máj. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
48%

Illene...

5-ösnél a pont.

2017. máj. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!