Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ha a szomszéd megkérne hogy...

Ha a szomszéd megkérne hogy nyáron ne az erkélyen dohányozz mert nem tud szellőztetni figyelembe vennéd?

Figyelt kérdés
Nem szívesen mennék le a ház elé.

2017. máj. 16. 14:25
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
65%
5: Nem a szomszéd lakásába megy át dohányozni :D
2017. máj. 17. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
52%
Nem. Sajnos kicsit túlzásba esnek a dohányosok üldözésével. Fantasztikus reklámja van, hogy ba...gassuk a dohányosokat, célt is ért. Valami ellenség mindig kell. Majd ha a kocsikat is sikerül kitiltania a városából akkor foglalkoznék vele.
2017. máj. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
53%

Teljesen alap, hogy NEM az erkélyen dohányzol, hacsak nem vagy kőbunkó!


Volt egy ilyen kedves szomszédunk, kismilliószor szóltunk neki - persze felelslegesen -, aztán meguntuk és mikor kiment cigizni, akkor én virágot öntöztem. Kész, aki a szóból nem ért, így járt.

2017. máj. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
72%

Röviden fogalmazva: Nem.

Ott füstölök a saját házamban ahol akarok és amikor akarok

Nem ugráltat senki

Ha nem tetszik neki csukja be az ablakot

Ennyi.

2017. máj. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
44%

14-es jó, de ne csodálkozz, ha kapsz a fejedre egy adag ezt-azt, mert a feletted lakónak a farka kivan, hogy füstszagú a lakása.

Mert bármilyen hiperszuperek is a nyílászárók, nálunk csukott ablaknál lazán bejött a cigiszag.


Az exem azonnal megérezte, ahogy elkedzdett az erkélyén dohányozni az alattunk lakó majom.

MEntalitás ugyanez, szarok mindenkibe, az én házam.


Igenám, de egyszer jól rácseszett, mert az alatta parkoló kocsi tulajdonosa szinte ráverte az ajtót, hogy a töke televan, hogy mindig hamus a motorháztető, és ha megéegyszer meglátja, feljelenti rongálásért. :D Persze, nyilván túlzott a srác, de igaza van.


Engem nem zavarnak a dohányosok, én is toltam egy kis ideig, de arra figyeltem, hogy ne másokat füstöljek már le.

2017. máj. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
71%
Egyáltalán nem. Lakásba nem akarsz dohányozni,ezt megérti mindenki. Ha az erkélyeden cigizel az a baj, ha a lépcsőházban cigiznél, az lenne a baj. Itt csak szimplán a baszogatás megy. Nem kell 0-24-ben nyitva lennie az ablakának.:D
2017. máj. 20. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Plantron válasza:
Közös eletter, közös problémák. Természetesen igyekeznek figyelembe venni. Ha mondjuk lift nelkuli társas, akkor merlegelnem, hogy csak ot zavarjam, vagy az egesz lepcsohazat a lejarkalassal… majd kimennek az erkelyre és ragyujtanek. Biztosan neki is van olyan szokása, amit meg nekem kell elviselnem. Közös eletter, közös problemak…
2022. jún. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!