Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Őrült nénik az utcán?

Őrült nénik az utcán?

Figyelt kérdés

(16L)

Először még nem is vettem magamra. Sétáltam délután haza az iskolából, egy darabig barátokkal, aztán a házunk utcájába érve már egyedül sétáltam egy szokásos farmerben és kék pólóban. Előttem egy olyan 10 méterrel egy öreg néni tök furán cammogott velem szemben és néha motyogott valamit magában.Gondoltam biztos csak öreg már szegény.


Tényleg nem tudom hogy mi lehet velem vagy rajtam. Normálisan sétálok mindig, ahogy anno legelső alkalommal, nem nyomkodom a telefonom, nem grimaszolok senkire (amúgy sem mert visszahúzódóbb vagyok), semmit sem csinálok csak sétálok nyugodtan.


ERRE

a nénike mellém ér és hangosan-motyogva elkezdi: K@va. (Már elnézést de így volt, ezzel a szóval.) Aztán még szidott más egyéb csúnya szavakkal mintha nem hallanám. Hát köpni nyelni nem tudtam!

Oké valahogy kihevertem, nem is nagyon foglalkoztam aztán vele.

Egészen addig amíg újra nem találkoztam vele. Csak a legutolsó pillanatban vettem észre, így már nem tudtam az úton átmenni, de tisztán hallottam ahogy megint motyog pontosan mellém érve, mert addig nem magyarázott: Szőke liba. És én meg már tényleg nem tudtam miért mondja. Ilyenkor lesütöm a szemem és a földet nézem amíg ki nem kerülöm. És ez így meg már egy ideje amikor mellém ér ez a nő. És nagyon rosszul érzem magam. Semmit nem csinálok és minden alkalommal elhord rondábbnál rondábbnak. De mással nem tudom biztosan de nőkkel nem szokta csinálni, ezt onnét tudom hogy egy nő is, anyuka, elment mellette amikor kicsit távolabb volt és nem motyogott. Nálam bezzeg mindig pedig a földet nézem és fülemet-farkamat behúzom. Na... szóval értitek :D



2017. máj. 18. 19:35
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

Velem is előfordult ilyesmi, mindig ugyanaz a vénasszony, mindig ugyanabban az utcában.

Az első-második alkalommal körülnéztem, hogy kivel beszélget, kinek szól, de nem volt ott senki más, csak mi ketten.

Vállat vontam, nem is válaszoltam.

A következő alkalommal nyilvánvaló lett, hogy rám mondja a ronda szavakat, engem hord le mindenféle rib.ancnak, erre iszonyú kedvesen és nagyon udvariasan válaszoltam, éppen csak nem pukkedliztam: remek, én is nagyon, de nagyon szeretem a nénit, hogy tetszik lenni?! :D

Azóta, ha meglát, csak mered rám, mintha kísértet lennék, de szólni nem mer.

2017. máj. 18. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 pptomi ***** válasza:
100%
Én megkérdezném tőle, hogy nekem beszél-e, vagy csak magában. Ha nekem, akkor nyugodt hangnemben elküldeném a halál f @szára. A legközelebbi találkozásunkkor pedig meg sem várnám, hogy szóljon valamit, csak lekur váznám köszönés képen.
2017. máj. 19. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Én csak egyet nem értek.


Miért néniK, miért van többes számba rakva?


Itt csak egyről beszélünk..

2017. máj. 19. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
19%
El kell küldeni a f_szba. Az itthoni élettelenek erre élveznek, ha szidhatnak valakit (csak úgy).
2017. máj. 19. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Amikor a kérdést először megláttam, azt hittem, valami Holtak Hajnala-féle téma, csak zombik helyett őrült nénikkel. xD
2017. máj. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Ez hagyjan, engem egyszer megrangatott egy bacsi (nem volt pia szaga meg beteg meg semmi), hasonlo szep szavakkal illetve. Pedig csak mentem suliba. Telen, nagykabatban. Szoval... Nem vagyok egy felos, de ugy megijedtem hirtelen, hogy kopni-nyelni nem tudtam. Aztan elment, es azt se tudtam mi van. Igy lehaltam teljesen. Mondom most hazamenjek, vagy mi legyen, mert en itt ajulok el mindjart... Ja meg van egy venasszony, aki mindig beszol valamit, de igy loki a hulye szidalmazasait (semmi alappal) akkoris, amikor mar jo messze vagyok tole es kiabal. En nem szoktam ra figyelni, ezeknek semmi mas oromuk nincs. Ennyi hagy legyen, ha neki ettol jobb.
2017. máj. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Ezek dilisek ,a maradék 10db meszes sgysejtjük még dolgozik és ennyi telik ki tőlük. igazából kár visszaszólni mert annál inkább mondják majd. Megverni ordítozni sem érdemes mert ő lesz az áldozat és még be is perel járhatsz bíróságra évekig. Legjobb ha oda se figyelsz mit mond.
2017. máj. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Köszi, nagyon jót röhögtem miközben olvastam :D :D


Egyébként én megkérdezném, hogy mi a problémája, és elmondanám neki, hogy nyugodtan mondhatja a mondanivalóját egyenesen a szemembe is egyes szám második személyben.

2017. máj. 23. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
vicces ez a sztori ;}
2017. okt. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
9-es ez marha jó:D
2017. okt. 9. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!