Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Idióta állat a szomszédom,...

Idióta állat a szomszédom, mit tudnék vele kezdeni? (tippek, ötletek )

Figyelt kérdés
Nos,mint a címből is kiderült a szomszédom egy idióta állat aki éjjel nappal üvölteti a k*basz*tt zenéjét a 2 mélynyomóból álló hangfalain. A fickó aki olyan 40-50 között lehet ( én 26 vagyok fiú ) az édesanyjával él még mindig. Tapasztalataim szerint az édesanyját szeretné kikészíteni a max hangerőre feltekert tuctuc zenéjével de ennek az egész ház issza meg a levét. Egy panelházról van szó és egyébként felettem 2-vel lakik de a szigetelés és a vékony betonfalak miatt, mintha közvetlen mellettem szólna a zene. Próbáltam többször is beszélni vele, de a szép szóból nem ért egyáltalán. Gondolkoztam már rajta, hogy egy kicsit fizikailag rásegítenék a dologra, de nem vagyok egyáltalán az a típus. A csávó tisztában van vele, hogy meddig követhet el csendháborítást emiatt folyamatosan erre hivatkozik. Szerintetek mivel tudnék nagyobb befolyást gyakorolni rá ?

2015. nov. 21. 17:23
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
küldjél olyanokat akit nem ismer,gyözködjék meg,és tanácsolják neki ,hogy költözzön a pusztára.
2015. nov. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Fúró.Vagy ha közös részen van a villanyórája, csapd le neki.Bár úgy is visszakapcsolja.Az anyja amúgy süket?
2015. nov. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Már volt fent nála panaszkodni 1-2 lakó, de mindenkit elküldött a p*csába rácson belül...
2015. nov. 21. 17:31
 4/21 A kérdező kommentje:
Villanyórára is addig jó amíg le van kapcsolva. A paraszt úgy is vissza kapcsolja én meg nem szívesen játszanám ezt egész nap
2015. nov. 21. 17:32
 5/21 A kérdező kommentje:
Nem süket csak kicsit bolond az öregasszony. Szellemileg már nincs a toppon
2015. nov. 21. 17:33
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem csoda, ha meghülyült az öregasszony.Mondjuk az jó, hogy az állat rácson belül van.
2015. nov. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy tisztában van vele, meddig követhet el csendháborítást?? Bármikor elkövethet, a nap bármely órájában, ha az meghaladja a zavaró határéréket. Nincs már időkorlát, mint régen. Az anyját és a többi szomszédot nem zavarja? Miért nem hívod ki rá a rendőröket?
2015. nov. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Valóban addig jó míg rácson belül marad.

Sajnos én egész nap dolgozok, este hazaérek és ezt kell hallgatnom. Fogalmam sincs, hogy mikor és mi számít csendháborításnak. Rendőrséget hívták már rá de mondanom sem kell mennyit ért

2015. nov. 21. 17:38
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Mennyit ert a rendor? Elso alkalommal csak figyelmeztetik...
2015. nov. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Pszichiátriát próbáltad már ráhívni? Nem vicc!Szomszéd asszonyunkat is hangoskodás miatt vitte el nem a rendőr, hanem a mentő kényszerzubbonyban, igaz, az őrjöngött egyedül a bezárt lakásban.De tök mindegy, mondhatod hogy őrjöng, zenétől úgysem halatszik ;)
2015. nov. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!