Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ti bezarjatok a furdoszoba...

Ti bezarjatok a furdoszoba ajtajat vagy sem? Mi az oka?

Figyelt kérdés
2 eve lakom 2 csajjal. Tarva nyitva van mindig utanuk a furdoszoba ajto. Egyreszt ahogy belep az ember a lakasba nyitott furdoszobaajtora erkezik, masreszt cigiznek, es van, hogy a furdben levo szariton van a ruham es budos, azert, mert nyitva van az ajto es bemegy a cigifust.
2017. máj. 31. 10:37
1 2
 1/20 Noblesse Oblige ***** válasza:
87%

Én jobb szeretem nyitva hagyni, legalább résznyire, hogy ne penészesedjen be a fürdő. Plusz vizes helyeknél jobb ha kimegy a pára.


De a lányokkal beszélni kell, hogy téged zavar, hogy a tiszta ruháid füstösek lesznek, ez engem is zavarna, erre kell valamit kitalálni!

2017. máj. 31. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
64%
Ha nincs bent senki, akkor nyitva szokott lenni. A pára miatt, ahogy az első is írta.
2017. máj. 31. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
2%
Be. Azért, mert a többiektől is ezt várom el. Nem akarom meglátni az ocsmány testüket 😃
2017. máj. 31. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
71%
Ha bennt van valaki akkor bezárja. Általában résnyire nyitva hagyjuk egyébként hogy jobban szellőzzön. Mi nem cigizünk a lakásba.
2017. máj. 31. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
3%
De amúgy z így gáz lenne, hogy kizárnád őket a fürdőből. Az még oké, hogy megkéred őket, csukják be legyene szívesek, de kulcsra zárni azért ne máár... 😃
2017. máj. 31. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
54%
Amikor bent vagyunk, akkor becsukjuk, de nem zárjuk, mert nem lehet. Nyáron előfordul, hogy nyitott ajtónál fürdünk. Hárman vagyunk nők (Anya, tesóm és én).
2017. máj. 31. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Most itt arrol van szo, hogy amikor nincs benn senki. AMikor valaki tussol, normalis, hogy nem nyitott ajtonal teszi.

De ha kijonnek, egyszeruen tarva nyitva van az ajto, nemhogy bezarva nincs, de meg behuzva se. Nem azt mondom, hogy jaj zarjak mindig az ajtot, de az se odaillo, hogy tarva nyitva az ajto.

2017. máj. 31. 10:58
 8/20 anonim ***** válasza:
60%

Otthon rossza ablakunk van, ezért fürdés közben nem, de utána kinyitjuk az ajtót hogy kimenjen a pára. napközben viszont csukva van. Nincs semmi funkciója hogy nyitva legyen. :D

Koliban beszoktuk csukni a fürdő ajtót, és az ablakot nyitjuk ki szellőztetés gyanánt. Napközben itt nyitva van az ajtó, de most ha valaki cigizne, akkor megoldanánk annyival, hogy hogy becsukjuk azt az ajtót, most nap közben nem tök mindegy? (Más kérdés hogy bagósokkal nem élnék együtt.)

2017. máj. 31. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
74%

A lakásban bagózni tirpák szokás.

A fürdőszobaajtó pedig nyitva van, mert pára.

Beszélni kell velük.

2017. máj. 31. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
74%
Panellakásban mindig nyitvahagytuk (kivéve persze mikor bent voltunk), mivel az a lakás legmelegebb pontja. Laktam együtt 2 csajjal, akik mindig becsukták és a szellőztetés szót sem ismerték, az egész fürdőszobafal egy nagy penészfolt volt. Az ajtót nyitva kell hagyni, ha ezt nem akarod. A cigizés emg no comment, elég igénytelenek lehetnek, én nem is türném, mivel 1 évig laktam egy cigissel egy házban, allergiás asztmám lett tőle, pedig elötte semmire sem voltam se allergiás, se semmi bajom nem volt. Most havonta járok a tüdőgondozóba kontrollra és naponta 2X kell inhalálnom. Erről ennyit
2017. máj. 31. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!