Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ti bezarjatok a furdoszoba...

Ti bezarjatok a furdoszoba ajtajat vagy sem? Mi az oka?

Figyelt kérdés
2 eve lakom 2 csajjal. Tarva nyitva van mindig utanuk a furdoszoba ajto. Egyreszt ahogy belep az ember a lakasba nyitott furdoszobaajtora erkezik, masreszt cigiznek, es van, hogy a furdben levo szariton van a ruham es budos, azert, mert nyitva van az ajto es bemegy a cigifust.
2017. máj. 31. 10:37
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Nalunk 2 ev alatt soha nem volt penesz, mivel van szellozores. Viszont ami szinten kiakasztott,hogy az ajto mindig nyitva volt, viszont a szellozorest beragasztottak azzal az ezustozott sutopapirral
2017. máj. 31. 11:15
 12/20 A kérdező kommentje:
Az nem hiszem,hogy szelloztetes lenne, ha kinyitjak az ajtot a kis folyosora,ahol szinten nincs ablak, hogy szelloztessenek.
2017. máj. 31. 11:17
 13/20 anonim ***** válasza:
Fürdés után mindig nyitva hagyom, hogy ne párásodjon be a helyiség. Két másik személlyel élek, ők becsukják, fogalmam sincs, miért. A fürdőszobában van teregetve, és sosem száradnak meg így a ruhák.
2017. máj. 31. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
74%
2 év alatt nem sikerült megbeszélni velük, hogy talán meg kellene tanulni együtt élni? Félsz tőlük?
2017. máj. 31. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Van ablaka, de attól még alapesetben nyitva van a fürdőszoba, hiába a konyhából nyílik.

Igazából a ház mindhárom belső ajtaja tárva van egész nap... Lehet, hogy nem vagyok kompatibilis a zárt ajtókkal, illetve nem akarom folyton nyitogatni őket. Nekünk így jó, de megértem, ha valaki másmilyen. Egyszer egy lakótársam felkért, hogy csukjam a wcfedelet, mert a csí... :) Alapból azt sem csukom le, bár néha van olyanom.


Az én házamban soha, senki nem cigizhet, utálom a füstöt. Szerencsére amíg másokkal laktam, akkor is ritkán volt ilyen gond.

2017. máj. 31. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
87%
Nem ertem miert kene becsukni, ha nincs bent senki. Nalunk azt jelzi a nyitott ajto, hogy be lehet menni.
2017. máj. 31. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Bezárni nem szoktam soha, mármint kulccsal.

Be van hajtva az ajtó, ha nincs bent senki, de nincs teljesen becsukva, legalább szellőzik kicsit, mert ablaka nincs.

Ha valaki éppen bent van, akkor persze becsukja rendesen.

Egyébként meg gáz a lakásban cigizni.

2017. máj. 31. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

3, 4 napot vagyok fenn veluk a lakasban, abbol szinte csaj ejjel meg este vagyok itt, maskor oram van. Nem latom ertelmet megemliteni, mert nem er annyit az egesz.

Csak egyszeruen megkerdeztem, hogy masnal hogy zajlik ez a folyamat.

2017. máj. 31. 19:42
 19/20 anonim ***** válasza:
Mindig csukva van. Itthon egyedül élek így nem probléma, viszont a munkahelyen a kollégáim és a takarítónő is mindig nyitva hagyja én meg állandóan csukogatom. Engem kifejezeten idegesít ha valaki nem csukja be.
2017. máj. 31. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Nyitva van a pára miatt, de nálatok inkább a cigizés a gond.


Lakásban, erkélyen bunkóság, menjenek le!

2017. jún. 1. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!