Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hány éves kortól "ciki"...

Hány éves kortól "ciki" egyetemi kollégistának lenni?

Figyelt kérdés
Mikor jön el az a pont, amikor az ember kívülállónak érzi magát a tizenévesek és huszonéveik elejét taposóak között és frusztrálja, hogy ennyi idősen már más otthonban, minimum egy albérletben kéne laknia
2017. máj. 31. 13:52
 1/8 anonim válasza:
46%
Soha nem ciki
2017. máj. 31. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azért ez nem igaz.
2017. máj. 31. 14:06
 3/8 anonim ***** válasza:
78%
Ilyen kérdést feltenni, na az ciki....
2017. máj. 31. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Miért is?
2017. máj. 31. 14:21
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én 29 évesen laktam egy ideig koleszban (kevés volt a fizetésem és kihasználtam, hogy legalább pár hónapig spórolhatok kicsit). Nem az életkorral volt a baj, hanem azzal, hogy én már dolgoztam, és nehezen viseltem, hogy a többiek éjszaka buliztak, olyan volt, mintha egy diszkóban laknék. (Mondjuk ez akkor is zavart volna, ha egyetemistaként lakok ott). De amúgy semmi cikit nem láttam benne. (Bár a kevés fizetés elég ciki, az igaz)
2017. máj. 31. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én 24-25 éves koromban kezdtem érezni, hogy nekem már kell a magánszféra, és nem tudnám már idegen hülyegyerekek életmódját elviselni.
2017. máj. 31. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#4:


Mert ez kb. olyan, mintha azt kérdeznéd, hogy hány éves kortól ciki a cigi. :D

2017. jún. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősömnél 25 éves korában jött el ez az időszak, de valóban nem ciki koleszban lakni volt olyan ismerősöm is, aki későn döntött amellett, hogy fogorvos akar lenni és harmincas évei elején még koliban lakott addig, amíg megszerezte a diplomáját. A kollégium költség hatékony megoldás, teljesen mindegy hány éves vagy.
2017. jún. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!