Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ma már tényleg ott tart az...

Ma már tényleg ott tart az ember a saját országában, hogy költözésnél kikötés legyen az is hogy kisebbségiekkel ne találkozzon?

Figyelt kérdés

Itt is olvastam pár kérdést hogy X helyen milyen a közbiztonság, cigányok vannak-e, írták nekik hogy vannak de elférni mellettük, erre ők ki is lőtték hogy oda menjenek.


Én még arra tudok gondolni hogy ez is rátermettség függő, hogy van aki nem ijed meg és leszarja, mert tudja őket kezelni.

Nálunk is laknak és lehet maguk között hangosak, de az utcán nem bátor egyik sem.

Nekem az autó le van sötétítve, fekete fényezésű, amikor az utcában haladok, még ők húzódnak le.


2017. jún. 3. 10:33
 1/5 anonim ***** válasza:
88%

Normális ember nem fog cigányok között élni, ha élhet magyarok társaságában is.

Ez most olyan, mint a gettóban élni, a priuszos bűnözők között, ahol folyamatosan résen kell lenni, nehogy valaki megöljön, kiraboljon, megfenyegessen... vagy elköltözni egy olyan helyre, ahol ilyen szarságokkal eleve nem is kell foglalkozni.

2017. jún. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez régebben is így ment, aki ingatlant keresett az ezt az opciót is megnézte. Sőt elmondom, több városban a 2000-es évek elején volt probléma hogy a város közepén éltek. Ki is lettek sok helyen telepítve a városok szélébe...(Romák.) Persze értem én amit mondani akarsz, de ugye aki csak a neten kemény a Romák ellen, utcán meg lehajtja a fejét és fél, az persze hogy utálja őket és kerülné. Amúgy tudni kell őket kezelni, ha látják hogy nem vagy remegő kocsonya, akkor nem is keménykednek ők sem...
2017. jún. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ha költözöl, költözz nyugodtan olyan helyre, ahol sok cigány lakik. :)
2017. jún. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

"Itt is olvastam pár kérdést hogy X helyen milyen a közbiztonság"


Nem értem hogy miért baj az ha valaki odafigyel a közbiztonságra ház vásárlásnál. Ez mindenkinél nagy szempont főleg családoknál akik egy biztonságos környékre akarnak költözni ahol nem kell a gyerekek miatt aggódni. Nekem is szempont a közbiztonság és előbb költöznék kisebb vagy drágább házba egy jó környékre mint egy nagyobb, olcsó házba a gettóban. Azt nem nézem hogy hol van sok cigány, de az tény hogy a legtöbbjük inkább a rossz környékeken lakik .

2017. jún. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

AHol te laksz az nagyon jó eset :)

A legtöb helyen nem ez a helyzet. Senki nem akar a közelükben lakni, mert 2 lépcsővel le vannak maradva kulturalis fejlodesben. Lehangoló és kellemetlen amikor átmész egy fejlettebb modernebb városrészen találkozol egy ismerősőddel esztek egy fagyit majd hazafelemenet egy félpucér romegyerek ordít h te f... nmilyen csicska vagy te, b****i vagy b+? Tetszik a táskád". Nem arról van szó h gyűlölök mindenkit aki cigány, mert ismerek normlissat is de sajnos ez csak 0,01%.

És szerintem ez nam arrol szol h mersz e visszaszolni mert ha igen ha nem akkor se hiszem h oromet leli valaki benne

2017. jún. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!