Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Tényleg gáz, ha valaki lakópar...

Tényleg gáz, ha valaki lakóparkban él, és a kertjében zöldséget, gyümölcsöt termeszt?

Figyelt kérdés
A szomszédaim annyira lenéznek ezért. Medencéje van az egyiknek, plusz az egész kertjük lefüvesített, vagy ahol nincs fű a ház fala mellett, ott le van szórva fakéreggel, vagy kaviccsal. Van egy pár bokor, virág és ennyi. Nekem meg van egy kb. 50 m2-es területem, amit beültettem zöldséggel, gyümölccsel. Mindketten beszóltak már emiatt, amikor épp kapáltam, vagy locsoltam. Most tényleg ennyire ciki, ha a mai világban valaki földet művel?

2017. jún. 4. 10:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
97%
Semmi közük hozzá...irígyek, ez lehet a helyzet.
2017. jún. 4. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem ez nem ciki, hanem tök jó. :) Az idióta szomszédokkal meg ne törődj, csak sznobok miközben gondolom hitelből van az egész nekik és alig jönnek ki a pénzből hó végén.
2017. jún. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Mit mondtak amikor beszóltak? Tényleg kíváncsi lennék, hogy ebben milyen kivetnivalót lehet találni.
2017. jún. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem ciki ez. Sőt! Én is jó dolognak tartom, mert magad termeled meg, ami kell. :)
2017. jún. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
22%
Én amúgy azokat nézem le már régóta, akik a szupermarketekben vesznek bunkó módon mindenféle műanyag "zöldségnek" nevezett h.lyeséget. Egy ideje azt látomn, hogy a lakóparkok 95%-ban csak a bunkókat és gyenge gondolkodásúakat vonzzák be magukba, máshol is hallottam érdekes szitukat.
2017. jún. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
De jó lenne, ha a példádat mások is követnék! Ne vegyél róluk tudomást, csináld kedvedre!
2017. jún. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
90%

Most Ti ugyanazt teszitek mint a szomszédok. Lenéztek és megszóltok másokat... egyik kutya másik eb... 😁

És amúgy nekem ne mindja senki azt, higy csak abból él amit megtermel, megnevel az udvarban.

Egyedül a krumpmi az ami elég egész évre...

És aki azt mondja lenézi a másik embert mert szupermarketbe veszi a zöldseget meg gyümölcsöt.... kérdésem, hogy télen nem is eszik semmi ilyet mert nem ő termesztette?

2017. jún. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Ilyeneket mondanak, hogy paraszt, meg túrom a földet...stb. Mondjuk nekem is csak nyárra elég nagyjából az, amit megtermelek, de még ilyenkor is szoktam néha a boltban/piacon zöldséget, gyümölcsöt vásárolni.
2017. jún. 4. 11:04
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor szerintem ne foglalkozz vele. Eleve érdekes az, hogy mit zavarja őket az, amit a saját telkeden csinálsz. Mert ha lennének externáliák, pl ha állatokat tartanál amiknek erős lenne a szaguk, vagy gumiabroncsokat égetnél, hangoskodnál vagy ilyesmi, és beszólnának, azt megérteném még. De ennek nincs semmi hatása az ő életükre. Ezek szimplán sznoboskodó gyökerek.
2017. jún. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
63%

Ez is egy jó hobbi ha nem is elég de legalább kikapcsol, megizzaszt, lefáraszt.


Adj nekik egyszer pár szem zöldséget :)

2017. jún. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!