Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Szabad ilyet csinálnia egy...

Szabad ilyet csinálnia egy szomszédnak?

Figyelt kérdés
Konkrétan autóbontót csinált az udvarán és egész nap megállás nélkül a haverjaival kalapálnak, csattognak, zörögnek. Az udvar pedig egy roncsteleppé vált, nagyon undorító. Ráadásul a két éves fiam napközben nem tud aludni a folyamatos zaj miatt. A mi fejünk is majd' szét reped már. Gondolhatjátok, milyen idegesítő lehet egész nap a kalapálást hallgatni, egy idő után már minden egyes hang milliószorosára erősödik fel. Én amúgy is erős migrénes vagyok. Engedélye erre biztos, hogy nincsen. Ismerem, munkanélküli ember, olyan fajta, aki mindig seftel valamivel. Azt viszont nem tudom én sem, hogy az ilyen típusú tevékenységhez kell-e engedély, avagy sem? Végezheti a saját magán portáján is ezt az autóbontást? Nyilván pénzt kap érte, vagy anyagi haszon reményében csinálja, hogy eladhassa. Van erre vonatkozó jogszabály? Köszönöm!
2016. máj. 29. 13:01
 1/6 anonim ***** válasza:
jelentsd fel. akár a navnak vagy a rendőrségnek. Remélhetőleg intézkednek majd valamit.
2016. máj. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%

Ilyen érzéketlen bunkóval ne késlekedj, minél több hatóságnál jelentsd. Ha netán nem hozna eredményt a hivatalos út akkor ti is zavarhatjátok a nyugalmát egészen addig míg el nem költözik vagy végleg befejezi az autóbontást. Egyéni fantázia kérdése hogy hogyan.

Mikor a társasházi szomszédomban volt egy bunkó aki a kérés ellenére is teljes hangerőn bömböltette a tévéjét éjjel-nappal, akkor egy nagy kalapáccsal addig püföltem a betonfalát míg el nem költözött innét. Nem fogtam vissza magam. Épp tegnap volt a Crocodil Dundee sorozat ide vonatkozó része, amiben Dundee kikészítette az életére törő bűnbandát. Fekete mágiának becézett dolgoktól kezdve mindennel gondoskodott arról hogy megtörjenek. Csináljatok ti is hasonlókat vele. Még szórakoztatónak is fogod találni amint a szemed láttára készül ki vagy válik normálisan viselkedővé.

2016. máj. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ebből él mert munkanélküli. Ha elkezded vegzálni és ezzel elvenni a megélhetését ,szerintem fog annyi kárt okozni neked hogy ahhoz képest a zörgés az semmi volt.Szóval gondold meg a dolgot.
2016. máj. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát direktbe, a nevemmel nem is nyomnám fel. A hatóságok pedig nem adhatják ki a nevemet. Amúgy modt füvet nyír...este fél kilenckor bömbölteti a motoros fűnyírót.
2016. máj. 29. 20:31
 5/6 anonim ***** válasza:
bmeg ma este mindenki füvet nyír v mi a f asz van?
2016. máj. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Fordulj a jegyzőhöz, tegyél névtelen bejelentést.
2016. máj. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!